Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel söylemişsin, ancak bunları yaparken öncelikle kendisi bir denizci değil, yani bir nevi tuzu kuru. İkinci olarak karşısında yer alan ekibin ne derece bir tutum sergileyeceğini tahayyül etme şansı yok. Garp hakkında bu denli özel bir konunun daha üst seviyeler içerisinde konuşulması gerektiğini düşünüyorum. Askerliğini yaptın mı bilmiyorum ama emir komuta her şeydir denizciler arasında. Gelen emri uygularsın. Bu kadar. İstediğini düşünmekte özgürsün ama emredileni yapmak zorundasın. Bu noktada o seviyedeki denizcilerle değil de daha üst kademeden şahıslar ile bu özel konuşmayı gerçekleştirmesi hiyerarşik olarak ve kurumsal olarak daha tutarlı geliyor bana. Tabi ki bu bir düşünce; bu noktada da Oda'nın hızlı davranırken hikayede hafif kusurlarının oluştuğu izlenimine kapılıyorum.
Dedigin seyi anliyorum eger filo amirali olarak boyle yapmis olsaydi bence de hatali olurdu ama artik filo amirali degil filo amirali sorumluluklari yok ki once ust rutbeye danisma zorunlulugunu ortadan kaldiran unsur bu bence garpin ahlak anlayisini ve rogerdan birlik oldugunu ikisini de soyletmezlerdi ki zaten gizlenmis bir suru sey yani bunu insiyatif alarak ve artik filo amirali sorumluluğu olmadigi icin genc denizcilerin bilmesini dusundugu icin anlatiyor firca yiycegi bir durum yok korktugu kimsenin de oldugunu sanmıyorum zaten sakasuki gelince konusmayi birakip ordan ayriliyor ve gecmis tecrubelerimden bahsediyordum diyor. Oda bazi yerlerde hata yapmis olabilir ama ben burda o hatalarindan birini yaptigini dusunmedim ama hataysa da guzel bir hata olmus yeni bir gizem daha geldi

Okurken tüylerim diken diken oldu. Raftelde savaşmışlar resmen adamlar. Sonrada ada yok olmuş. Gatp geçmişi bildiğinden kutsallara ters yapıyor.

Bu oluşum birbirini sevmeyen insanlarla doluymuş Linlin ihanete ugradığından savaşmamıştır bu yüzd2n sadece çocuklarına güvenir.

Kaido miço daha çok güçlü değil.

Wb ile Rogerin arası iyiydi oda çok savaşmamıştır böylece Rocks gitmiştir.

Shikki neden bu kadar arka planda kalmış anlamadım.

Ya Sengoku ne boş beleş adamsın sen ya.Adam Sakazukiye Wanoya git demek için ne taklalar atıyor.Çek kenara de böyle böyle diye.Gitmezsen korkak derler de falan.Adam yarın Wanoda.Bir de Stratejist derler buna.

- Akainu Wano'ya bulaşmamakta kararlı gibi. SWORD gerekeni yapar dert etmeyin. X-Drake, Garp gibi tutkulu bir denizciye benziyor. Oden'in öldüğünü bilmediklerine göre Drake cidden çok gizli bir projenin başında. Muhtemelen Drake çok güçlü. Luffy, Kid ve Law'dan çok daha güçlü biri çıkabilir. Kendisi proje korsan olduğundan gizlemiş potansiyelini.

- 4vs2 nedense acayip mantıklı geliyor bana. Özellikle Garp'ın kıyafetleri dağılmış şekilde ayakta duruşu bunu destekliyor. Diğer türlü çok sıkıntı zaten Shiki ve WB dayak yiyen kaptanı korur. Hani dövüş 1vs1 değil de 2vs1'se o ikisi ortada bırakmaz kaptanı.

- Silver Axe, Captain John ve Wang Zhi isimleri ileride karşımıza çıkabilir gibime geldi. Belki en azından birisini Karasakal bağlantısıyla görebiliriz gibi. Muhtemelen Shiki ayarında sinirli, boş beleş yaşlı adamlar.

- Karasakal'ın pis bir özenti çıkması beni şaşırttı. Reisi hep kendi duruşu olan bir adam olarak düşünmüştüm. Luffy bile Roger'ın özentisi değil Shanks özentisi.

- Sanji yüzünden Dünya'nın sonu gelebilir şu an!! Sanji karakterli davranıp tayfayı terk etmeseydi bu ittifak olmayacaktı.

- Eğer kendinize güvenen Zoro tarzı bir ödül avcısıysanız Roger ve Beyazsakal'ın kafasını keserek Ope Ope satın alabilirsiniz. Üstüne 500 kalıyor mis.

- Kutsal Ejderleri savunmak harika bir ikilem yarattı. Muhtemelen Roger'ın kendisini yarı D. yarı Kutsal Ejder. Luffy'nin annesi de Kutsal Ejder çıkacak gibi. Rosi, Dof ve Mjosgard sayesinde Kutsal Ejderleri sevmeye başladım ben. Eminim yine Mjosgard tarzı duruşu olan Kutsal Ejderler çıkacaktır. Sanmıyorum hepsi Carlos gibi pezo olsun. Oda'yı taktir ediyorum Roger'ı olabildiğince gri bir alana çekiyor. Umarım serinin sonunda Roger gerçek anlamda gri bir karakter olur.

- Garp adam gibi adamlığın kitabını yazmış. Roger olmasa bile dalacakmış. Reis baya kafayı kırmış boşuna Luffy'nin dedesi değil. Roger yanında olmasa bile dövecekmiş demek ki Rox'u. Beyazsakal, Luffy'i görünce boşuna abi çekmemiş. Muhtemelen hafızası gelip giden Beyazsakal "Vayyy bu veledin dedesi benim kaptanın çenesini kırmıştı" dedi.

- Garp diye yazılır gelmiş geçmiş en büyük denizci diye okunur. Torunları ve oğlunun durumuna rağmen kendisine neden dokunamadıklarını anladık. Denizciler tarihindeki en büyük başarıyı elde etmiş. Yaşlı bir adamı 40 kişi sıkıştırıp bıçaklamaya benzemez.

- Garp, Beyazsakal'ı kaç yumrukta bayıltmıştır? Kaido'ya bence tek atmıştır. Linlin'e iki filan atmış olabilir. Shiki'ye gülümsemiştir sadece.

- Dedesinin torunu be! Dedesini tokatladığı adamları tokatlamaya devam ediyor çocuk. Babadan oğula nesiller. Dragon adam olsaydı babası gibi kötü tipleri döverdi.
+. Zevkle okudum üstad

Neden herkes Oden'e hayrandı?
Şu anda Wano'yu özel kılan nedir?
Tanrı Vadisi'nde tam olarak ne oldu? Neden silindi haritadan?
Rox ile Teach arasındaki bağlantı nedir?
Bu bölümle birlikte aramıza yeni katılan soru işaretleri de bunlar.
Bazı soru işaretleri kalktı, yenileri geldi. :D
Muhteşem bölümdü. Twitter'de, dünya listesinde 1.sırada bölüm.

Üye silindi 1004

Sakazuki reis her zaman ki gibi. Gümüş balta ve O-ch denilen adam ilerde karşımıza çıkacaktır. Oda boşuna dillendirmez bu isimleri.
Akainu'nun Wano'ya girmemesi çok yerinde bir karar. Adam birliği tehlikeye atmak istemiyor haklı olarak. Akainu'yu bu yüzden seviyoruz.

Turkce Çeviri için teşekkürler. Garp gözümde buyuktu zaten daha da büyüdü goxumde. Torunuda tokatlayacak bunları galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık