Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam One Piece'e dair ümitlerimi kestiğimde Goda yine bir şeyler yapıp kendine bağlıyor. Mükemmel bölümdü.
En çok merak ettiğim şey Tanrı Vadisi adasının olayı ne? Adanın yok olmasında antik silahların rol oynadığı kesin gibi. Kim bilir ne zaman öğreniriz bu olayın iç yüzünü. Yine bombayı bıraktı adam serinin orta yerine.

@amaneden yok mu bir inceleme :(
Adanin yok edildiginden ziyade gizlendiği ve tum kitaplardan silindigi saklandigi gibi bir durum soz konusu sanki ama ada kutsal ejderlerin bazi aciklarini ortaya cikaricak seyler barindiriyor yuksek ihtimal

Dün konuşulan iki konu, bu bölümden sonra farklı şekilde yorumlanabilir sanki.

1-) Roger o olay anında şans eseri oradaymış gibi bir izlenim aldım. Amacının kutsal ejderleri korumak olduğunu hala düşünmüyorum açıkçası. Bir korsan olarak oradaymış ve denk gelmişler. Kutsal ejderler işin bahanesi olmuş. Bu şekilde yorumlamak istiyorum ben.

2-) Sengoku bu iş böyle giderse tarihin gördüğü en güçlü korsan ittifakına kadar gider diyor. Yani bu ittifak büyürse Rocks zamanını geçer diyor. Direkt olarak daha güçlü demiyor gibi. Bu kısmı oturma organım ile yorumlamış da olabilirim :s

Odanın kafasına taş düştü herhalde. Son bölümlerde Op tarihinde gitmediği kadar hızlı ve fazla bilgi ile çıkarttı bölümleri. Efsane bölüm olmuş. Bizim önceden okuduğumuz luffynin korsancılık oyunundan başka birşey değilmiş. Eğer bu bilgileri çok erkenden paylaşsa idi bu kadar OP'den zevk alırmıydık bilmiyorum. Helalsin ODA sensei.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık