Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dur 1 dk aşka geleceğim. Artistim :utangac:

Şimdi konumuza gelelim. Neden 1 sayfa ya. Öncesi nerede bunun. :( Karesine baktıkça ne tilkiler dönüyor aklında diye kuduruyorum. :hhh: @Notanymore Okuduğun zaman yorumunu merak ediyorum. :)

Son düzenleme:
Kid'in adamlarını toplayıp vanoyu terkedeceğine inanmıyorum eninde sonunda Luffy'nin saflarında Kaidoya karşı savaşacak biraz naz olacak artık çok darbe yedi ittifak olayından.Seri sonlarında Luffy rogersa Kid'de Newgate olacak galiba o ışığı veriyor.Luffy bildiğimiz gibi bu arc ta her arc olduğu gibi yine yeniden milyonuncu kez ölümün eşiğine geldi bu klişe den gına geldi artık ve bu hiç değişmeyecek birkaç yıl sonra Luffy yonkou olduğunda bile devamlı ölümün eşiğine gelecek hatta korsan kral olacak gene değişmeyecek Oda'nın en büyük hobisi Luffy olabildiğince kırılgan gösterip aynı zamanda da herkesi yenebilecek potansiyelde göstermek dükkan onun yapacak bir şey yok.

Nasıl istemiyor ? Bana gayet istiyor gibi geldi, arkadaşlarını bulacak sonra yollarına bakacaklar diye çevrilmiş. Kaido ile ilgili bir durum olsa ayrıca belirtilirdi. Sen ne anlam çıkardın oradan.
Yollarına bakacak denildiği şeyi kendi tayfasıyla bir şeyler yapmaya çalışacak anlamında yorumladım.

Kid'in adamlarını toplayıp vanoyu terkedeceğine inanmıyorum eninde sonunda Luffy'nin saflarında Kaidoya karşı savaşacak biraz naz olacak artık çok darbe yedi ittifak olayından.Seri sonlarında Luffy rogersa Kid'de Newgate olacak galiba o ışığı veriyor.Luffy bildiğimiz gibi bu arc ta her arc olduğu gibi yine yeniden milyonuncu kez ölümün eşiğine geldi bu klişe den gına geldi artık ve bu hiç değişmeyecek birkaç yıl sonra Luffy yonkou olduğunda bile devamlı ölümün eşiğine gelecek hatta korsan kral olacak gene değişmeyecek Oda'nın en büyük hobisi Luffy olabildiğince kırılgan gösterip aynı zamanda da herkesi yenebilecek potansiyelde göstermek dükkan onun yapacak bir şey yok.
Kid ittifaka katılırsa Apoo, Hawkins katılmaz. Daha doğrusu tam tersi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık