Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendisi Yeni Dünya'dan kaçanlara güzel ahkam kesiyordu şimdi aynısını kendi mi yapacak?
Kid güçsüzlere de laf atmıştı, kendi ve ekibi ne hallere düştü. Ben gideceğini düşünmüyorum.
Bir şekilde Wano'da tutulur. Yoksa gitmek istiyor yani. Law'ın şuanda Hawkins ile münasebeti var. Kid'in ittifak intikamında vakti gelince yardımcı olabilir. Bu şekilde geçici birliktelik sağlanabilir.

Yollarına bakacak denildiği şeyi kendi tayfasıyla bir şeyler yapmaya çalışacak anlamında yorumladım.
Luffy diyor ki gel birlikte dalalım.

Diyor ki hayır Killer ne hale geldi görüyor musun?

Ve zaten ittifak olayına güvenim de kalmadı. Çekip gidiyorum, tayfamı bulacağım ve kendi yoluma bakacağım diyor.

Kaido'ya dalmayı düşünmüyor çünkü sağ kolu gitmiş adamın. Kid Luffy'nin tayfasını kaybettiği dönemle benzer psikolojide. Luffy onu Jinbei'nin Luffy'yi kendine getirdiği şekilde kendine getirmesi lazım.

Ya orada Kid tamamen ittifak meselesinden bahsediyor bence. Kaido'ya dalmaktan vazgeçtiğini sanmıyorum. "Bak bir ittifak kurdum tayfamın başına gelenler ortada, artık kendi yolumuzda yürüyeceğiz"e getirmiş olayı bence.

Şu Kid harbi salak bir adam. Adam seni ve ortağını kurtarmış laf ediyorsun ,nankör adam. Luffy kendinde olsaydi da iki tane yapistirsaydi keske

Luffy diyor ki gel birlikte dalalım.

Diyor ki hayır Killer ne hale geldi görüyor musun?

Ve zaten ittifak olayına güvenim de kalmadı. Çekip gidiyorum, tayfamı bulacağım ve kendi yoluma bakacağım diyor.

Kaido'ya dalmayı düşünmüyor çünkü sağ kolu gitmiş adamın. Kid Luffy'nin tayfasını kaybettiği dönemle benzer psikolojide. Luffy onu Jinbei'nin Luffy'yi kendine getirdiği şekilde kendine getirmesi lazım.
Ben öyle yorumlamadım ama senin dediğin gibi de olabilir.

@traokun

Benim açımdan çok açık olmamış dediği. Pekala sizin dediğiniz gibi de olabilir ama ben daha çok kendi yolumuzdan gideceğiz diye yorumladım.

@traokun

Benim açımdan çok açık olmamış dediği. Pekala sizin dediğiniz gibi de olabilir ama ben daha çok kendi yolumuzdan gideceğiz diye yorumladım.
Hedefinde hala Kaido varsa kaçışı yok. Luffy ve diğerleriyle yolları kesişecek yine.

Ben şeyi saçma buldum sadece. Eğer Kid ekibiyle Kaido'yu alt etmeyi çalışmayı düşündüyse aptalca. Seni ve ekibini bu hale getiren zaten Kaido. Tek başına yoluna bakarak ne yapabileceksin. :oleyo:

@traokun

Kaido ve tayfası varken nasıl kendi tayfasıyla almayı düşünsün. Gücüne de kendi gözleriyle şahit oldu. Üflese hepsine tek atacak güçte adam. Çekip gitmekten bahsetmesi daha mantıklı.

''Ey Kid!!! O kadar süre metal çekip arkandaki metal kapıyı kırmakla uğraşacağına, direkt metal kapıyı kendine çekseydin...'' demek istiyorum ama arkadaki kapı metal değil herhalde.:oleyo:

Öyle bir bölüm ki Udon'dan sonraki sahnelerde 6-7 sayfa eksik gibi. Mevki makama biat kültürüne lanet gelsin özellikle kral varis prens vs muhabbeti beni bitiriyor la serilerde. Luffy KK olduktan sonra demokrasi gelsin. Momonosuke gibi mallar adam yerine konmamış olur yalandan.
Aynen ya. Ülke kırılmış, her şey çökmüş, onur, namus, memleket her şey gitmiş, bunları kimse ayaklandıramıyor, sonra bir velet geliyor ve Buuum!
Herkes imana gelmiş.

Gelmeyin lan imana mimana. :mincika:
Geri dönün. Gerek yok size. Luffy, Chopper Momonosuke, Tama, Hyogoro, Kanjuro, REYİZ çıksın Udon'dan siz gene kalın orada. Başınızda gardiyan falan yok ama gerek de yok. Zaten stockholm sendromundan mütevellit sevmişiniz köleliği.

Hayır bir de bir bölüm önce iradesini gördükleri adam korsan diye mırın kırın ediyorlar. Siz samuraysınız da ne oldu.:of:

Ayrıca Oden de korsan değil miydi yahu zamanında, Kinemongil ilk ortaya çıktıklarından beri Wanolularda gördüğümüz şu korsan nefreti ne oluyor?:bilmem:

Luffy'nin geçen bölümkü artizliğinin sonunun bu şekilde bağlanması çok hoşuma gitti bu arada. Chopper'a nasıl da yalvarıyor.:hhh:
"Acıyorrr! Kurtar beni!!! Ölüyommm!!!"

Queen'e "Öleceğim yere ben karar veririm" derkenki antipatikliği aklıma geldi de...
Oda la yapma böyle şeyler. Fırıldak gibi yanar döner yaptın çocuğu. Bildiğin boş boş konuşuyor. Bu gidişle "Korsanlar Kralı olacağım" lafı da boş çıkacak. :artiz:

Tabi Chopper sinirli, Chopper endişeli. Ömründe kaç kere hiç bilmediği bir hastalık için ilaç hazırladı ki bu tanuki?
Hayır sadece Luffy için hazırlasa amenna, bir ağrı kesici çözer işi de diğer mahkumlar için de uğraşıyor, tam bir panzehir lazım.
Yalnız bu şekilde düşününce Chopper'ın kızması değil minnettar olması gerekirdi bu duruma diye düşünmeye başladım. :hmm:
İlaç işe yarayacak mı yaramayacak mı diye elinde kobay var artık işte. :fool:

Kidd. Sevgili Kidd. Adam yerden göğe kadar haklı iyi mi. O "Seni öldürmüyorum diye şanslısın" derken bile. Resmen ittifak travması var adamın, fobi geliştirdi. Bizimki de gelmiş "gel altıma" diyor bir de. İstemez seni Killer işkence görürken sağkolu kız peşinde koşan maymun. :hıh:

Ashura olayı çok kötüydü yalnız. :artiz:
Yani öyle böyle değil, rezil kepaze bir olaydı. Adam bildiğin bipolarmış iyi mi?
O kadar zaman hiçbir şey umrunda olmaz halde takıl takıl takıl. Sonra manik tarafın coşunca "Haydin millet intikam alıyoz."

Depresifken de iyi şişmiş hani. :gamyon:

10 yıl önce ayaklananların ölümü çok üzücü ama çok üstünkörü anlattı Oda bunu yahu. Udon'daki işe yaramazlara bu kadar zaman ayıracağına, bu konuyu biraz daha işleyeydin ya. :artiz:

Ayrıca ben şok, ben iptal. :hoo:
Zoro kılıcını hatırladı. :hoo::hoo::hoo:
Ne oldu yahu? Kyoshiro'ya bir şey yapamayınca "3. Kılıcım da elimde olacaktı... :at:" moduna mı girdi bu adam?
Keyfi de kaçık paşanın. Hiyori'ye trip atıyor. Gyukimaru'nun lafı mı dokunmuş nedir?

Ve o ne sözdü öyle be Zoro. Uğraşıyor musun bu kadar samuraylığın yüzkarası olmak için. Tükürmüşüm beline, kılıcının onuru ne olacak, orta malı yaptın zavallıyı. :hıh:
Kılıcı belinde olmayınca iyi hissetmiyormuş hazretleri. :of:
İnsan utanır, hayıflanır, kendine kızar biraz. Ben ne biçim samurayım kılıcım sürekli elden ele geziyor da kalkıp hala onu taşıma hakkını kendimde görüyorum diye.

Gyukimaru yerden göğe kadar haklı. Hiç triplere girme Zoro efendi. :mincika:

İeyasu'nun ölümüne üzüldüğü için Orochi'ye kinlenmesi de... :üzgünüm:
Ne diyeyim kalp kalbe karşı işte.

Dur 1 dk aşka geleceğim. Artistim :utangac:

Şimdi konumuza gelelim. Neden 1 sayfa ya. Öncesi nerede bunun. :( Karesine baktıkça ne tilkiler dönüyor aklında diye kuduruyorum. :hhh: @Notanymore Okuduğun zaman yorumunu merak ediyorum. :)
:hhh:
Dediğim gibi dayağını yemiş işte. Gerçi niye bu kadar az insan merak ediyor tabi. Kafasındaki kan sanki küçük bir çizik sadece. Hawkins elindeki o kadar kozla anca bu kadar mı dövebildi bunu? :fool:
Yoksa X-Drake elinden aldı da bu yüzden mi "Tuhaf davranıyorsun" dedi Hawkins?
Sanji muhtemelen Toko ile kaçtı da başkenti bırakmış Law'a odaklanmış herkes. Bütün tayfa oradaydı, onları bırakıp Law'dan tayfa hakkında bilgi mi toplamaya niyetliler?

La Oda, özel olarak uğraşıyor musun bu kadar saçma şekilde işlemek için hikayeyi?

Tamam anladık Law'u yakalatman lazımdı da. Bu nedir la? :oleyo2:
Az daha uğraşsan denizcilere teslim olmuş Roger volume 2 çizecen?
(Hawkins de Garp oluyor zannımca:hhh:)

En son gördüğümüzde Hawkins'in vudu bebeklerini kalp korsanlarına bağladığını öğrenmiştik. Law bunu öğrendiğinde cidden çok gergin ve hatta biraz da tedirgin bir surat ifadesine bürünmüştü.
Bir de şimdi bakıyoruz kendisine. Elinde bir çekirdeği eksik. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık