Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine başlamışlar o ölsün bu ölsüncüler.İki ülkeyi işgal edip halklarını sömüren sürüsüyle insan öldürmüş croco yaşıyor doff yaşıyor sabonun mangalda kebap yaptığı karasakal üyesi yaşıyor kolunu bacağını kaptiran adamlar yaşıyor üstüne kendilerine meyve gücü ile kol bacak bile yapiyor onlara kimsenin sesi soluğu çıkmıyor ama ne hikmetse bizim tayfadakilere veya iliskisi olanlara ölsün şu olsun bu olsun derler.Yok jinbei ölsün yok chopper gebersin yok usopp soyle olsun nami boyle olsun law zaten soylemeye gerek yok neler neler dendi

Yine başlamışlar o ölsün bu ölsüncüler.İki ülkeyi işgal edip halklarını sömüren sürüsüyle insan öldürmüş croco yaşıyor doff yaşıyor sabonun mangalda kebap yaptığı karasakal üyesi yaşıyor kolunu bacağını kaptiran adamlar yaşıyor üstüne kendilerine meyve gücü ile kol bacak bile yapiyor onlara kimsenin sesi soluğu çıkmıyor ama ne hikmetse bizim tayfadakilere veya iliskisi olanlara ölsün şu olsun bu olsun derler.Yok jinbei ölsün yok chopper gebersin yok usopp soyle olsun nami boyle olsun law zaten soylemeye gerek yok neler neler dendi
Evet doğru dediğin
nami hariç :mad:

Big mom top sektirir gibi sektirmesi lazim queeni daha aşağısını kabul edemem ben.Bunlar olmadan daha oncede konustuk cok rahat yener tokatlar queeni diyordum beklentim o yondeydi hala daha ayni dusuncedeyim

Teach sinsi sinsi plan yapıyor,gelişiyor. Big Mom hala yemek peşinde. Kaido da kafayı buluyor. Ne güzel :D Queen kaçar oradan. Daha sanjiyi dövecek Queen öyle erken ölmek yok :D

Sorun nami veya baskasi degil neden surekli bizim tayfadan veya iliskisi oldugu dost oldugu adamlari öldürtmeye calisiliyor ben onu anlamiyorum.seversin sevmezsin orasi ayri kimseyi kimseye zorla sevdirtemezsin
Ölsün de tayfa çıldırsın güçlerine güç katsınlar. Düşmanları ezsinler mantığı ise tamam ama nefret mantığına karşıyım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık