Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle hoş bulduk. Sanji anca hayalini kurar Roronoa Zoro gerçekleştirir bunu bir örneği daha görmüş olduk. Seri boyunca Sanji'yi hep dumur etti Zoro. Bu sahne onlardan sadece birisi. Muhtemelen Zoro kızı kapmıyor kızın çiziliş şeklinden çıkardığım kadarıyla kız Zoro'yu kapıyor.
Zoro gerçekleştirir tanımlaması çok iyi gerçekten.:alkis:Hiyori öyle oldu cidden Zoro’ya bu kadar yakınlaşan Zoro’nun da kaçmadığı yakınlaştığı biri ilk defa oldu gibi.Tekrar hoşgeldin.

Seride toplam o kadar adam ölmedi :(
Ölsün işte amacım o .s keşke balık kafasının da ölüm haberini alsaydık. :(
Hawkins'i fena yapacak o kesin. Bepolar hele ölsün yada tehditvari her konuşma da bir kesik atsın Law çıldırır. Şuan eli kolu bağlı görünür de ama zayıf nokta bulacaktır. :D

Kid önce smile sağlayan Kaido fokusludur. :D
Bepolara bir şey olmaz yav .. Hawkins de keşmidir nedir? Ilk bilek kesiyor. :artiz:

Zoro'nun hangi çizimini gördünüz, spoiler paylaşılan konuda kızla birlikte bir karesi var başka yok. Nereden çıkarım yapacak materyal buluyorsunuz, merak ettim cidden.

Geçen spoilerde de Franky, Zoro'nun hayatını kurtarıyordu, aynı duruma düşmeyin yine. Harbi çok tuhaf, Zoro'nun neden yön değiştirdiğini bile bulmuşsunuz, yön değiştirdiğini nasıl buldunuz oraya hiç girmiyorum tabi, varsa sayfalar paylaşın gençler kendinize saklamayın :oleyo:

Olay nasıl güc konusu oldu anlamdım neyse önemli degil zaten.
Güç ile ciddiyeti bağlantılı şeyler ama. Çok zorlandığı anlar oldu ve takmadı, ama şu balıkadam ve Pica'da taktı. Sadece o arc en son karşılaşacağı kişilerde bandanasını takıyor. Bir de px'e karşı ashura yaparken taktı. Ciddiyetten ve güçten ziyade büyük arclardaki rakiplerine karşı takıyor. Mesela Pica, balıkadam, Mr 1, Kaku. Monet, Hawkins, Kamazo, gibi isimlereyse takmadı. Hawkins, Kamazo ve Kyoshiro karşısındayken kolay kolay takamaz zaten. Dibinde herifler.

Bir de ciddiyet olarak ele alsak bile resme baktığımızdaki durum şu. Balıkadamı sürekli küçümsüyor ama bandanasını da takmış.

Güç ile ciddiyeti bağlantılı şeyler ama. Çok zorlandığı anlar oldu ve takmadı, ama şu balıkadam ve Pica'da taktı. Sadece o arc en son karşılaşacağı kişilerde bandanasını takıyor. Bir de px'e karşı ashura yaparken taktı. Ciddiyetten ve güçten ziyade büyük arclardaki rakiplerine karşı takıyor. Mesela Pica, balıkadam, Mr 1, Kaku. Monet, Hawkins, Kamazo, gibi isimlereyse takmadı. Hawkins, Kamazo ve Kyoshiro karşısındayken kolay kolay takamaz zaten. Dibinde herifler.

Bir de ciddiyet olarak ele alsak bile resme baktığımızdaki durum şu. Balıkadamı sürekli küçümsüyor ama bandanasını da takmış.
Pica, Daz Bones ve Kaku'ya karşı takıyor.

Arkadaşlar az önce japonyayı aradım Odaya sordum Zorinin bandanası ne ayak diye
Ssstt çaktırma meyve yedirdim dedi
Sanjiye suit
Zoriye bandana dedi
Ama genede hatunları kucaklayan Zori oluyor dedi
E karizma tabi bir yerde:mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık