Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La bandana dediğini Pica ile savaşırken hiç ciddi hasar almamasına rağmen taktı. Ve bu dövüş öyle yoğun bir dövüşki dur bir bandana takayım denilecek fırsat yok bile. Kamazo ile dövüşünde de yoktu.

Big Mom ve tayfası bu arc neler yapacak merak ediyorum, Şimdiye kadar hiç bir şeyin zarar veremediği BM , ölmeyen Kaidoya karşı! Ne guz4l vs olurdu..

Bandana takınça gücleniyo denilmiyor zanten ciddiyetin sembolü o.
Zoro bandanasız ciddiyetsiz olduğunu mu ima ediyorsun?
Yani Bandana olayını açiklayacak kadar bilgili degilim ama ilginç buldum sadece yanlış anlama bu arada kucumseme degil cidden bilmiyordum. Bilgisizligimden kaynaklanan bir sorun.

Edit:Balikadam arc'ta ciddi olmasınin sebebi yoktu ki o zaman. Uflese rakibi ucup gidecekti zaten.

Yani Bandana olayını açiklayacak kadar bilgili degilim ama ilginç buldum sadece yanlış anlama bu arada kucumseme degil cidden bilmiyordum. Bilgisizligimden kaynaklanan bir sorun.
Yanlış anlaşıcak bir şey yok bandana takmıyo diye ciddi değil demiyorum
sadece sedece taktığı zam motivasyon mu konsantrasyon mu artıyor en azından ben öyle düşünüyorum. Yanlış düşünüyorda olabilirim. :flaugh:

Edit:Balikadam arc'ta ciddi olmasınin sebebi yoktu ki. Uflese rakibi ucul gidecekti zaten.
Kaku soruyor 'onu takınca gücün artıyor mu' diye. Zoro ise bilmem diyor. Güçlenmesinden çok karakterin imza hareketi gibi düşün. Başka seride de karakterlerin benzer hareketleri vardır.

Ash şapkasını ters çevirir, gözlüklü bir karakter gözlüğünü düzeltir falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık