Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfanın kılına zarar gelmiyor diye bir şey yok.

Zoro mihawk tarafından ölümcül yara aldı. Bir gözünü kaybetti. Kendi bacaklarını kesiyordu. Luffy için canından oluyordu. Luffy ölümden döndü akainu karşısında. Hapiste hormonlar olmasa belki de ölmüştü. Choppa Zoro olmasa gökyüzü adasında ölmüştü. Usop özür dilemese tayfadan atılmıştı. Robin luffy olmasa ölmüştü toprak altında. Brook Zoro olmasa gölgesiz kalmıştı.

Ne bekliyorsunuz illa ölmelerini mi? Ölmese de ciddi problemler çıkıyor.

Sanjiye etek giydirip ağlattılar lan daha ne olsun :D etek ile okamalardan kaçtı. Masalarına meze oldu :D ruj bile sürdü topuklu ayakkabı giydi. Adamım diye geziyor hala utanmadan :D

Poza bak ölümden beter. Zoro şunu öğrense hyoriyi bırakır sanjiye yürür :D

Yazdığın her şey zaman atlaması öncesi olmuş olan şeyler. Sırf bunlar bir daha başlarına gelmesin diy, Yeni Dünya kurtlar sofrası yazık olur tayfaya diye zaman atlaması koydu, bu sefer de hiçbir şey olmaz oldu, hay Allah. Grand Line daha tehlikeliydi yemin ediyorum. Yeni Dünya şöyle de böyle de dediği hiçbir şey aslında yok ortada. Hava durumları bile daha stabil Grand Line'dan.

Yazdığın her şey zaman atlaması öncesi olmuş olan şeyler. Sırf bunlar bir daha başlarına gelmesin diy, Yeni Dünya kurtlar sofrası yazık olur tayfaya diye zaman atlaması koydu, bu sefer de hiçbir şey olmaz oldu, hay Allah. Grand Line daha tehlikeliydi yemin ediyorum. Yeni Dünya şöyle de böyle de dediği hiçbir şey aslında yok ortada. Hava durumları bile daha stabil Grand Line'dan.
Yeni dünya çok zorlu yavvv ! Hamamda sırtlarına ulaşamıyorlar daha önce bu derece zorlandıklarını görmemiştim çok büyük badireler atlatıyorlar.:gamyon:

Yeni dunya zorlu dendi ama dengeleri alt ust eden beyaz sakal ölümü balik adam adasi macerasi sonrasinda punk hazard arci ittifak ordan doflamingoya gittiler sonrasinda 2 yonkou ile mucadeleye giristiler daha ne olmasi lazim?Bazen cok sey istiyorsunuz çer çöp rakipler ciksin karsilarina eskisi gibi pata kute savasmalari gerek aksiyon icin.O zamanda diyeceginiz seyler belli aslinda yeaa bunlar 2 yil egitim aldi ama x birisyle savasiyorlar 2 aydir yeaaa oda sicti sivadi yeaaa.Hep bi memnuniyetsizlik var sizde

Son düzenleme:
WCI da Sanji’ye bu konudan giydirmeye çalışanlara Oda’dan hediye damacana kapağı.
Hikaye her şeyin önüne geçiyor. Yarın bir gün WB bile kalkar gelir.

Kid için de Killer ve tayfası dışında pek bir sorun göremedim. Kolu gitti ama kendine mekanik kol yapabiliyor.

Law'in da kolu kesilmişti ama geri dikti.

Zoro'nun da gözü açılır zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık