Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim şov yapmış olabilirler lafım yok ben duruma bakarım. Orochi'yi kesmesi gerekir miydi? Gerekirdi. Kesti mi? Kesemedi.Bende kesecek iddiasinda bulundum merak etme. Ama yanilttı beni.
Kesemedi değil. Araya giren olmasa kesecekti. Önemli olan o niyetle girmiş olması. Dofa da girdi araya amiral geldi. Zoronun da kaderi bu. Acaba niye?

Mesele Zoro & Sanji sidik yarışı değil ama cidden zaman atlamasından sonra Sanji rezil çizildi.

2 yıl önce Cp9'a karşı tek duran adamı harcadı.

O değilde harbi saçma. Düşününce daha bir saçma geliyor. Tayfanın Luffy'i hapisten kurtarma adına hiçbir girişimde bulunmaması.
+1. Wano'lu müttefik var, yolu bilen var ama deneyen yok.

İstedigin kadar saptır mesajı sanji o hızla orochiye tekmeyi atmıştı muhtemelen. Hey gidim hey, kabullenseniz bu gibi durumları daha iyi anlaşacağız ama daha çok yolumuz var.
'Edit: Direkt bu durumu yazdım diye Owen<Sanji diye kastettiğimi sananlar var öyle bir durum söz konusu değil. Lütfen bu karekterime laf geldi bende karşı karekteri kötüleyin muhabbetine son verin.
Sanjilik veya Zoroluk değil mesele. Kyoshiro'nun hızı ve gücü önemli. Sonuçta kurtaran o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık