Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ne Alpa, Drogon cosplayi mi? :D
Zoro ve Sanji gerekeni Yasuie’nin ölümünü de hiç etmeden yapsın, şimdilik yeterli olur sanki. Sonrasında zaten hepsi çılgın atacak. Bu arctan sonra Luffy ve tayfasını tam anlamıyla bi üst lige taşıması lazım artık Odanın. Yoksa sadece kaptanın ilerlemesi olursa biraz sıkıcı bi hal almaya başlayacak.
Aynen etkilenmedim değil. Biraz Luffy etkisi de var. Onu hatırlamamışsın.

Onu dedim ben de Zoro ve Sanji'yi, King ve Queen'e karşı hazırlıyor gibi. Her ne kadar seviyeleri çok düşük kalsa da bir şeyler olacak gibi. Son nihai vuruşlar bunlara kalır. KK tayfasina doğru bir yönden de evrilmesi gerek. Çok bir şey de kalmadığı için bu arc tayfa Yonkou tayfası olarak ayrılabilir bu arc'tan. O yüzden ilk ciddi Yonkou avlarında birazcik yardım alabilirler.

Usopp'un yalanları gerçek oluyor. Bir de sürüp de geçerse ağlak bir forum olup çıkarsınız diye korkuyorum! :S
İlk kez bölüm isminin tekrarladığını görüyorum. Bir kere daha vardı diye anımsıyordum Smile isimli bölüm. Ve evet 766da da varmış. Biraz kurcalasam bir şeyler çıkar belki.
Dediğin bölümün kapağına bakınca hatırladım, Naruto'nun mangasının bitişine denk geliyor :T Naruto'da Usopp'un kullandığı toad oil denen naneden var, bakalım bir mucize...
(toad oil ile doğa çakrası toplaman kolaylaşıyordu, Yasu da bu yağ sayesinde çevresindeki hakiyi bedenine alacak ve bi anda turp gibi olacak)

Ayrıca o bölümde Corazon'un istihbaratı var, Vergo ele geçirip okuyunca burda oldukça bilgi var, ailemizin gelecek planlarını etkileyecek şeyler falan diyordu.

Kafamdaki sorular :S Tontattalıların bitki yetiştirmedeki deneyimi yüzlerce sene öncesine gidiyorsa, şu hepimizin duyduğu spekülatif teori, insanların meyveleri yaptığı geçmiş dönemle, kayıp yıllarla bi ilgileri var mı :S

Varsa bu bilgi hükümette saklıdır, öncesinde hükümet Vegapunk'a kontrol edilebilir meyve kullanıcıları yaptırmak istediyse Vegapunk tontattalılardan yardım almış mıdır :S yazılı kaynak veya doğrudan fiziksel olarak. (sonradan zaten meyve benzeri güçleri olan pasifista cyborglarını yapıyor, kontrolü daha kolay nispeten)

Vegapunk'ın ne zaman hükümetin emrine girdiği de önemli, bilmek istiyorum :S bahsedildiyse hatırlamıyorum benim hafızam iyi değildir. Şu vinsmoke kardeşlerin yapımından önce miydi sonra mıydı. Sonuçta herif dna daki kodları falan çözüp insanlara meyve benzeri güçler kazandırıyor ve ne hikmettir o güçler kazanılınca yine duygusal olarak zayıf kalıyor denekler. Belki de bu çalışmalarını gören hükümet direk alıyor bunu içeri.

Vegapunk'ın meyvesi gerçekten de başarısızlıksa CC denen malınki nedir, tam bi çöp ya :S Sonuçta Vegapunk'ın yaptığı meyveyi yiyen Momo'nun ruh hali değişince meyvesi aktif oluyor falan, bunu savunma mekanizması olarak görsek de meyvelerin ruh haline etkisine bakınca hiçbi şey olmasa da kesin bişeyler oluyor. Neler oluyor. Neyse bi 250 bölüme öğreniriz.

O bölüm japonca başka, bu latin alfabesi ile direkt SMILE diye yazılıyor .

Chapter 766 is スマイル(sumairu)
Chapter 943 is SMILE
Wano için Smile yabancı ya ondan latin harfleriyle yazılmış xD Japon muhafazakarlığını gösteriyor falan aiçsfsjd

Aşırı karizmatik bir çizim olmuş heyecan verici...

Son da ki birbirlerine olan bakış ise gelecek bölümde birbirlerine nasıl tepki vereceklerini düşünmek hemen 1 hafta geçsin dedirtircesine...
Uzuuuun bir aradan sonra ilk kez karşılaştılar ve Zoro, Sanji'nin gidişine aşırı öfkelenmişti.

Usopp'un sözleri çok hayati bir yerde kesilmiş. "O-toko! Üzgünüm! O ilaç ..." bu cümleyi iki şekilde bitirebilir. İlki "O ilaç (ölen)babanı geri getirmez!", ikincisi "O ilaç sahte(işe yaramaz)!" gibi. Eğer ilk şekilde bitecek idiyse kurbağa yağı işe yarar bir ilaçtır ve Zoro ortalığın anasını ağlatacak demektir. Yok ikinci şekilde bitecek idiyse alışık olduğumuz handikaplı/yaralı Zoro dövüşlerinden (kucağında çocuk varken üstelik) birini daha göreceğiz demektir ki bu durumda rakiplerin hiç şansı yok, orası kan gölüne dönecektir :oleyo:
İkincisine ihtimal vermiyorum çünkü bu ilaç ölüyü diriltir diye bir iddiası yok o yüzden orda sahte olduğunu söylemesine gerek yok ( ki bence o ilaç Usopp un başının altından çıktığı için kesin sahtedir) yinede dediğin gibi handikaplı Zoro ortalığı kan gölüne çevirecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık