Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde Luffy'nin agresif hareketlerine kızarım çocukça bulurum ama şu bölümü gördükten sonra bir daha ki bölümde Zoro herhangi bir şey yapmadan oturursa çok fena söverim.

Uzun zamandan beri ilk defa bir bölüm içime işledi be. Yasu tipinde meymenet yok ama büyük adamsın vesselam.

Evet ya. Baya güzel izledi. Koşarken izledi.
Hem de yolunu kaybetmeden.
Belki de bu adam bir şeyleri izlemeden dolandığı için sürekli kayboluyordur. Bence burada bunu gördük.

Ne yalan söyleyeyim. Orada bir tayfa dolusu doktor ve Law var. Onlar bir şeyler yaparlar diye umuyordum. Ama adam sadece vurulmadı, bir de bilmem kaç metreden düştü. :üzgünüm:

Bence Hiyori'yle kucaklaşışı güzel bir şovdu. Niye diyorsun öyle?

Oda böyle böyle yapıyor ikisinin hikayesini.
Oda haftaya bi şekilde hayatta tutarsa şaşırmam ama bakalım. Misyonu kaldı mı? Emin değilim.

Oda haftaya bi şekilde hayatta tutarsa şaşırmam ama bakalım. Misyonu kaldı mı? Emin değilim.
Momonosuke'ye akıl hocalığı yapabilir. Yöneticilik zor iş sonuçta.

Bu bölüm çok güzeldi. Karakteri tek bir bölümde ne idüğü belirsizden kurnaz kahramana çevirdi. Bu noktada bırakırsa da ben şaşırmam. Ama kurtarırsa da çok sevinirim. Bana bu kahramanlığı Rosinante'yi hatırlattı, Law'a da hatırlatmıştır eğer gördüyse.

Zoro ön plana çıkmadan önce, duygusal altyapı oluşturuldu. Luffy için her arc bu tarz bir duygusal bağ oluşturulmuştur sonra Luffy gönülleri fetheder. O hesap bu da. Geliyor Zoro şov, geliyor kral haki :at:

Momonosuke'ye akıl hocalığı yapabilir. Yöneticilik zor iş sonuçta.

Bu bölüm çok güzeldi. Karakteri tek bir bölümde ne idüğü belirsizden kurnaz kahramana çevirdi. Bu noktada bırakırsa da ben şaşırmam. Ama kurtarırsa da çok sevinirim. Bana bu kahramanlığı Rosinante'yi hatırlattı, Law'a da hatırlatmıştır eğer gördüyse.
Koca Wano Momoya kalsın istemiyorum aslında :/

Koca Wano Momoya kalsın istemiyorum aslında :/
Ülkenin prensi geri geldi. Prenses zaten "ortam yosması"!

Seçenekler pek yok. Momonosuke büyüyene kadar belki Ieyasu taht naibi olur diye düşünmüştüm bu bölüm Oden'le arasındaki anıyı görünce ama halk Oden Oden diye inliyor. Anca Momonosuke rahatlatır onları.

Bölüm çok iyi çok güzel de kara silüet çizimi en çok bu bölümde beni rahatsız etti. Oden'in flashback'i çıkana kadar ayvayı yedik, adam hepsini kara kara çizecek.

Çok güzel bölümdü bee. Okuduğum en iyi bölümlerden biriydi. Niye bu kadar dislike aldı anlamadım. Kaido ve Orochi sağlam bi köteği hakediyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık