Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet ya. Baya güzel izledi. Koşarken izledi.
Hem de yolunu kaybetmeden.
Belki de bu adam bir şeyleri izlemeden dolandığı için sürekli kayboluyordur. Bence burada bunu gördük.

Ne yalan söyleyeyim. Orada bir tayfa dolusu doktor ve Law var. Onlar bir şeyler yaparlar diye umuyordum. Ama adam sadece vurulmadı, bir de bilmem kaç metreden düştü. :üzgünüm:
Law şuan tayfasından başka hiç bir şeyi düşünmez. Hatta durumları belli değil, ağır yaralı halleriyle işkenceye devam edip öldülerse vay halimize, ölmediler ise alıp güvenli bir yere taşır, ilk onları tedavi eder. Ki kurtarma olayının bu kadar basit olacağını düşünmüyorum. Umarım olmaz.

Law'ın başka bir olaya dahil olması için çekilmesi gerek. Kendisi karışmaz.

Law şuan tayfasından başka hiç bir şeyi düşünmez. Hatta durumları belli değil, ağır yaralı halleriyle işkenceye devam edip öldülerse vay halimize, ölmediler ise alıp güvenli bir yere taşır, ilk onları tedavi eder. Ki kurtarma olayının bu kadar basit olacağını düşünmüyorum. Umarım olmaz.

Law'ın başka bir olaya dahil olması için çekilmesi gerek. Kendisi karışmaz.
Doğrudur. Zaten Law'a kadar bir ton insan var, kılını kıpırdatmayan.

Sadece İeyasu'nun o sahnesi bana Rosinante'yi hatırlattı. Dağılmış suratı, kocaman gülümsemesi, korumaya çalıştıkları için yalan söyleyerek kafa karıştırması.
Kendini feda edişi. Ve kurşunlanışı.

Law ordaysa, İeyasu'yu tanımasa bile ifşa olmuş şifreden dikkatleri çekme çabasının anlamını çıkarabilir ve müttefiği destekleyen hatta koruyan biri olduğunu anlardı.

İkisi birleşince de işte...
Hayır adamın ölmesini de istemiyorum. :ühü:

Doğrudur. Zaten Law'a kadar bir ton insan var, kılını kıpırdatmayan.

Sadece İeyasu'nun o sahnesi bana Rosinante'yi hatırlattı. Dağılmış suratı, kocaman gülümsemesi, korumaya çalıştıkları için yalan söyleyerek kafa karıştırması.
Kendini feda edişi. Ve kurşunlanışı.

Law ordaysa, İeyasu'yu tanımasa bile ifşa olmuş şifreden dikkatleri çekme çabasının anlamını çıkarabilir ve müttefiği destekleyen hatta koruyan biri olduğunu anlardı.

İkisi birleşince de işte...
Hayır adamın ölmesini de istemiyorum. :ühü:
Ölmez belki de ya Komurasaki de öldü dedik ne oldu. Gerçi ölmeyecek olmasının tek kurtuluşu Law. Shambles ile çekmeli. Tabi bunu yapar mı? Çok şüpheli.

Ölmez belki de ya Komurasaki de öldü dedik ne oldu. Gerçi ölmeyecek olmasının tek kurtuluşu Law. Shambles ile çekmeli. Tabi bunu yapar mı? Çok şüpheli.
Eğer görmüşse kesin yapar. Ben okurken gittim Rosinante'ye Law direk dejavu yaşamıştır.
Ama görmesi var tabi. Umursamadıysa ya da duymadıysa, sonuçta tayfası asıl ve acil derdi.
Ama o civarlarda olması lazım, tayfa da hala oradaysa (ki öyle herhalde, herkes rahat rahat İeyasu dinliyor.) pür dikkat boş bir anlarını bekliyor olmalı. İeyasu'nun eski daimyou falan olduğunu duyduysa dikkatini çekmiştir muhtemelen. En nihayetinde ittifak alakalı konular.
Sadece Kalp korsanlarının umursadığı ittifak. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık