Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şeyi kesmektense hiçbir şeyi kesememek çok daha ilginç zoro -nun bu kesememe olayı keşke wano da gerçekleşseydi alabasta da ağaç dalını kesememesi ne biliyim erken gerçekleşti bu kesememe olayı

Zoro tayfadaki ilk gözlem ve silahlanma hakisi kullanıcısı :a:

Arlong Park'ta kullandı demiştim
. Arabasta'da da hem gözlem hem silahlanma kullandı.

Hocası Zoro'ya 7-8 yaşlarındayken silahlanma hakisinin tarifini yapıyor haha :oleyo: Bu bir kılıç ustası için silahlanma hakisinin ne kadar önemli olduğunun göstergesi. Adam Daz Bones'u teeeeeeeee Arabasta'da yardır yardır geçmiş siz daha hebele gübele diyin :fool: Aynı zamanda Koshiro'nun boş adam olmadığının bir göstergesi bu durum. Keşke onunla ilgili de bir flashback gelse :rolleyes:

Bölüm müthişşşşş :gamyon::D
Çıldırıyorum shshshsh.

Zoronun yanında gülüp duran bir adam vardı sonra Frankylerin yanına gelmişti muhtemelen o adam Kappa

Luffy Don Krieg karşısında kullanmış. Belki de daha erken. Diyorum Luffy ne yapıyorsa tayfadakiler 2-3 arc arkasından gelip yapıyor.:D
Zoro olunca "İlk yapan o be karşiim :a:" Luffy gelişme gösterince "Ouvvv lütfü yine torpili aldı yauvvv karşiiim." "Gökten power up iniyor lütfüye biladeriiim" :/
Zoronun yanında gülüp duran bir adam vardı sonra Frankylerin yanına gelmişti muhtemelen o adam Kappa
Kappa, Kawamatsunun gülüşü değil miydi yahu?

Luffy Don Krieg karşısında kullanmış. Belki de daha erken. Diyorum Luffy ne yapıyorsa tayfadakiler 2-3 arc arkasından gelip yapıyor.:D

Zoro olunca "İlk yapan o be karşiim :a:" Luffy gelişme gösterince "Ouvvv lütfü yine torpili aldı yauvvv karşiiim." "Gökten power up iniyor lütfüye biladeriiim" :/

Kappa, Kawamatsunun gülüşü değil miydi yahu?
Bazıları kıskanmış : D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık