Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy olayı tamamen antrenmana çevirdi ve geleceği artık net bir şekilde görüyor hyo ya şimdi şurdan gelecek şimdi buradan vuracak diye direktif veriyor bu süper bir şey.Queen Luffy'i tamamen küçümsüyor onu yeni yetme bir velet olarak görüyor ve bir tehlike sezmiyor ya aşırı aptal ya da aşırı güçlü çünkü Luffy'nin rakiplerinden hiçbiri onu bu kadar küçümsememişti.Resmen Luffy'nin gelişimini antrenmanını oturmuş çorba içerek izliyor.Biz Luffy'i tanıyoruz ama o tanımıyor büyük ihtimalle haberlerin çoğunu almadı Luffy onun için yeni yetme serserilerden birisi sadece.Luffy hyo dan gördüğü teknikle Kaido'nun defansını kıracağını düşünüyor mangaka bunu vurguladıysa mutlaka bir yararı olacaktır ama Kaido savaşı için belirleyici bir yetenek olacağını sanmıyorum.

Kappa, Tengu daha başka yokai göreceğiz gibi. Şu Zoro'nun, Ashura mevzusu da bağlanacak gibi bir yere.
Onlar ne bilmiyorum ama Kappa hayvan diye mi geçiyor? Yani mink olması nedir ki? Şeytan diye geçiyor sanırım.

İnu ve Nekonun yanında olma sebebi insan olmadığı için dışlanması falandır belki. Oden korumuş ve yanına almıştır.

Ayrıca Wano çok şeye gebe.

Son düzenleme:
Bizim çocuk savaşta geleceği görmeyi iyi bir şekilde kullanıyor anlaşılan. Umarım gelecek dövüşlerde kurgu için bu güç kaybolmaz.

Onlar ne bilmiyorum ama Kappa hayvan diye mi geçiyor? Yani mink olması nedir ki? Şeytan diye geçiyor sanırım.

İnu ve Nekonun yanında olma sebebi insan olmadığı için dışlanması falandır belki. Oden korumuş ve yanına almıştır.

Ayrıca Wano çok şeye gebe. Poneler, altınlar, deniztaşları ve şimdi de kılıca koka. Çok enteresan bir ülke
Mink olmayabilir gibi. Yokai, Japon mitlerinde geçen doğaüstü yaratıklara verilen genel bir isim. O yüzden şeytani aura meselesini öğrenebiliriz dedim. Tabi, Oda çok farklı işleyebilir :D

Gerçekten okumasi keyifli dolu dlod bir bölümdü. Zoronun bu ada ile kesinlikle bir bağlantısı var.
Kafesin içindeki sumo güreşi yapmak istiyorum deyince şişman azman gibi biri oldugunu düşündürdü bana. Daha karizmatik birini düşünmüştüm. Sanırım kral Oden o.

Bizim çocuk savaşta geleceği görmeyi iyi bir şekilde kullanıyor anlaşılan. Umarım gelecek dövüşlerde kurgu için bu güç kaybolmaz.
Aklıma ilk gelen bu oldu artık Luffy'nin inanılmaz hızlı saldırılar dışında hiç bir darbeyi almaması gerek çünkü görüp kaçabilmeli ya bu yeteneği vermeyecekti ya da iki bölüm sonra sırf kurgu için darbe aldırmayacaktı merak konusu şimdi iki bölüm sonra Queen ringe çıkıp Luffy'e vurursa ağır fail olur...

Aklıma ilk gelen bu oldu artık Luffy'nin inanılmaz hızlı saldırılar dışında hiç bir darbeyi almaması gerek çünkü görüp kaçabilmeli ya bu yeteneği vermeyecekti ya da iki bölüm sonra sırf kurgu için darbe aldırmayacaktı merak konusu şimdi iki bölüm sonra Queen ringe çıkıp Luffy'e vurursa ağır fail olur...
Oda kurgu için birçok olayı eğip büküyor. Luffy'nin bundan sonra kolay kolay darbe almaması gerekiyor ama belli olmaz.

Luffyciğim geleceği görüyor. :utan:

Öteki bölümde sumo olayıyla başlar ardından Law ve Sanji tarafını görürüz. Sonda da artık ya Queen gelmiş olur ya da Big Mom hapise gelmiş olur :) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık