Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Rayleigh kavası ne işe yarıyor? Bu çocuğu "sana öğreteceklerim bitti" deyip bırakıp gitmedi mi bu herif? Zaten kıldım herife Ace'den dolayı iyice gıcık oldum. Yahu kardeşim, bi' işe başlıyorsan bitir bari. Herif ayılarla konuşmuş 6 ay boş boş.

Herkes yanılabilir. Ben belli başlı uç düşünceler yok demiyorum ama tutup da mantıklı çıkarımları ya da tahminleri de yok saymamak gerekirdi zamanında. Şimdi doğru çıkıyor işte. İtiraz edilsin, fikir ayrılığı belirtilsin tabi burası forum. Ancak mantıklı olan düşünceler bile kaale alınmadı. Hatırlamıyor musun Mihawk'ta haki yokcuları falan. Onlar Zoro, Mihawk vs söz konusu olduğunda neler saçmaladılar neler... Bobbin mevzusu bir hiç kalır, Mihawk'ta haki yokun yanında.
Bence fikir ayrılığı çıkması normal. Zoro'nun Mr1'i kestiği sıra her ne kadar hepimiz büyük bir iş başarmış olduğunu düşünsek de sonrasında alakasız kişilerinde çelik kesebildiğini gördük. Yani saf fiziksel güç ya da tekniklerle de çeliği kesebilen kişiler var. Şu ana kadar gördüğümüz tüm çelik kesen adamların hepsi bu tarz haki kullanarak mı kesti yani?

Eğer yanlış anlamadıysam; Zoro'nun haki ile kesebildiği çeliği, ondan neredeyse 150 bölüm önce sadece fiziksel gücü ile çeliği parçalayan bir Luffy mi oluştu şimdi? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık