Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumun en sevdiği ihtimaller:

1- Görülen her yeni karakterin tayfaya katılması

2- Kadın olduğu hissedilen her karakterin Luffy'nin annesi olması
Valla şu birinci maddeden çok memnunum hacı ben. Forumda hiç bir boka beyin ile yaklaşılmıyor diye çok yakınıyordum. En azından mantık çerçevesinde ve büyük bilince sahip şekilde düşünen bir foruma dönüştük. Diğer forumlara bakınca gerçekten büyük aşama kaydettik. Zaten sende farkı görmüşsündür.

Demiştim kesin kılıç yapan efsanevi birine denk gelecekler diye(Zoro denk gelir dedim ama Luffy oldu).Ryumanın kılıcını geri verirse alacağı kılıç belli oldu Zoronun

Zoro hangi kılıcına veda edecek acaba.

Drake naptın drake :D
Bence o drake olayının altından başka şeyler çıkacak. Bi bakacaz orayı yıkan drake değilmiş.

Hawkins bence Law v2 olacak. Hawkins, Kaidou'yu indirmek için Luffy ile ittifak olacak. İleride Apoo ile Kid'i de ittifaka alacaklar. Zaten ancak öyle iner Kaidou. Luffy, Supernova'ların hepsiyle bir şekilde ortak olacak hiç biriyle savaşmayacak bence. Arc sonunda da en son Luffy, Gear 6 ile Kaido yu yener ama ölür. Sonra law meyvesinin gizli özelliğiyle Luffy i diriltip ölür. Sonra denizciler wano ya girer. Fujitora, Luffy'i yakalayıp impel Down'a atar. Sonra müttefikleri denizcilere saldırıp Luffy'i kurtarır. Tıpkı teorideki gibi olur. Oradan sonra da zaten Luffy hakiki yonkou olur. Tutarsa biri alıntılasın :D
Gear 6 mı dedi biri:)

Hawkns in gelip luffy ve zoro ya aynı anda posta koyma ihtimalini zayıf görüyorum.Hawkins in bege gibi çıkması ihtimalini daha da zayıf görüyorum bence ajan değil gerçekten kaido nun yanında ve kendince bir amacı var luffy e ittifak teklif edeceğini düşünmüyorum.O zaman bu adam 1.5 m lik adamın karşısına neden dikiliyor.Gördüğüm kadarıyla IQ su yüksek bir arkadaş gidip katakuriyi yenip bigmomın adasını yıkıp oradan sağ çıkan adamın karşısına tek başına çıkma ihtimali çok zayıf geliyor bana.Ha tutup oda hawkins vs luffy+zoro yaptırıp o vs den hawkins i tek parça çıkarırsa luffy ve zoro evlerine dönsün zaten.(Hawkins i küçümsemiyorum fakat luffy ve zoro şuan başka bir ligde hawkins law kid ve oruç la aynı ligdedir yani rakibi değil luffy ve zoro değil picayı salatalık gibi doğrayan zoro bunu içine bin tane kukla bile alsa moleküllerine kadar keser luffy ile kıyaslamıyorum bile zaten)Tama konusuna gelecek olursak tamam ace den dolayı tama yı artık luffy sahiplenecektir ama tayfaya alma gibi değil zaten büyük bir filosu var tama da bu büyük ailenin bir bireyi olur onu tayfaya alıp önümüzdeki savaşlarda riske atmaz zaten çünkü artık yonkolarla kapışıyorlar.Tayfaya adam alım mevzusunun artık kapandığını düşünüyorum tayfa oturdu artık ek parçalar tayfayı bozar ama hasır şapka filosu her geçen gün büyüyecektir gelen arkadaşları filoya dahil edebilirler ama sunny e odamız kalmadı full oldu.

Hawkns in gelip luffy ve zoro ya aynı anda posta koyma ihtimalini zayıf görüyorum.Hawkins in bege gibi çıkması ihtimalini daha da zayıf görüyorum bence ajan değil gerçekten kaido nun yanında ve kendince bir amacı var luffy e ittifak teklif edeceğini düşünmüyorum.O zaman bu adam 1.5 m lik adamın karşısına neden dikiliyor.Gördüğüm kadarıyla IQ su yüksek bir arkadaş gidip katakuriyi yenip bigmomın adasını yıkıp oradan sağ çıkan adamın karşısına tek başına çıkma ihtimali çok zayıf geliyor bana.Ha tutup oda hawkins vs luffy+zoro yaptırıp o vs den hawkins i tek parça çıkarırsa luffy ve zoro evlerine dönsün zaten.(Hawkins i küçümsemiyorum fakat luffy ve zoro şuan başka bir ligde hawkins law kid ve oruç la aynı ligdedir yani rakibi değil luffy ve zoro değil picayı salatalık gibi doğrayan zoro bunu içine bin tane kukla bile alsa moleküllerine kadar keser luffy ile kıyaslamıyorum bile zaten)Tama konusuna gelecek olursak tamam ace den dolayı tama yı artık luffy sahiplenecektir ama tayfaya alma gibi değil zaten büyük bir filosu var tama da bu büyük ailenin bir bireyi olur onu tayfaya alıp önümüzdeki savaşlarda riske atmaz zaten çünkü artık yonkolarla kapışıyorlar.Tayfaya adam alım mevzusunun artık kapandığını düşünüyorum tayfa oturdu artık ek parçalar tayfayı bozar ama hasır şapka filosu her geçen gün büyüyecektir gelen arkadaşları filoya dahil edebilirler ama sunny e odamız kalmadı full oldu.
Yorum harika :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık