Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünyanın en iyi kılıç ustası olacaksa Zoro neden 3 kılıç kullanıyor?

Zoro; dünyanın en iyi üç kılıç ustası.

:oleyo2:

O değilde ben Kidd'in akıbetini merak ediyorum. Bu durumda Hawkins olacak pezeven Kaptan Kidd'i iyi satmış. Sözde bunlar müttefikti ama dayağı yiyen bizim Kidd olmuş esir düşmüştü. Dahası Apo'da ortada yok. Ben o konuyu gerçekten merak ediyorum. Hadi bunlar sattı diyelim eee kendi adamı vardı Killer supernovalardan biriydi hatta hatırladığım kadarıyla oda mı kaçtı kaptanını bırakıp. Yada öldü mü ne oldu. O konuyu bu Arc'ta işlerler muhtemelen hatta bence olay Kidd'i kurtarma işine bile dönebilir. Doffy'de nasıl olay Trao'nun intikamına döndüyse burada da Kidd'i kurtarmak olabilir büyük ihtimal sonra Kidd'de Trao gibi bizimkilere yeşil ışık yakarsa şaşmayın.

Muhtemelen Hawkins Kaido’u yenme olasılığımız yüzde 1 demiş , Kid de buna değer hadi beyler demiş , Apoo ve Hawkins Kid’e bakarak “ üzgünüz Kiddo “ diyerek kenara çekilir , Kaido bunu evire çevire dövüp, ağzını burnunu yamultmak sureti ile, beyin hücrelerini zedeleyip , gururunu hiçe sayarak yerden yere vurup , fındık kafasını parmaklarının arasına alarak topaç gibi çevirir bir köşeye atar.

Yeni film geliyormuş Rocks .
Acaba bu sefer hangi ‘ loser ‘ dünyayı yok edeceğim edebiyatı kesecek .

Garp sevenleri mutlu edecek bir film olacak orası kesin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık