Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl eleştiri altyapısını oluşturan sensin. Daha şimdiden yolunu yapıyorsun ahaha. :D Luffy bu kızı tayfaya almazsa abisinin emanetine bile sahip çıkmıyor, ayyaş harbiden bunu bozmuş falan diye başlarsın artık. :ehe:
Hadi hadi senin de içinde var Lufy'ye laf atmak, baksana benim diyeceğimi iddia edip geçirmişsin.:D Ayyaş bozmamış olsa geçen bölümde zaten tayfaya çağırırdı. Hem abisinin emanetine sahip çıkamadıktan sonra kral olsan ne yazar. Kim saygı duyar? Ace'nin gerçek bilgilerini görelim bu arc, bakalım Wano'da nasıl tozu dumana katmış? @RedTeroR görüyorsun değil mi Lufy'ye neler diyor.:D

Abisi ondan 1 yaş büyükken anca başka bir korsanın yancısı idi, hem sağ kol da değil, hatta sol kol bile değil :D Ace'in ayak izlerinden uzak, Allah'a yakın olsun.
5. imparator olmak kolay değil yiğido.
Yancısı dediğin korsan dünyanın en güçlüsüydü. Daha bizim oğlanın çok yolu var. O işler öyle kolay değil. Wb kendi yerine hazırlıyordu. Sengoku boşa kürek çeker mi, en tehlikeli gücü ortadan kaldırdı işte. Kafa dede dedi, Ace öldü bu yarışta herkesin bir şansı oldu, yoksa kral olacak kişi belliydi. Bunlar yılların filo amirali ve kafa dedenin yorumu.

Bigmom gelicek kaidoyla savaşacak ikisi de çok güçsüz durumdayken bizim oğlan meyvesini yiyecek... sankou...
(meyvesi derken kaido big mom'ı öldürür luffy de bunu döver işte herşeyi şeytan meyvesi sanmayın... niye yazdım ki ben bunu ya)

Hadi hadi senin de içinde var Lufy'ye laf atmak, baksana benim diyeceğimi iddia edip geçirmişsin.:D Ayyaş bozmamış olsa geçen bölümde zaten tayfaya çağırırdı. Hem abisinin emanetine sahip çıkamadıktan sonra kral olsan ne yazar. Kim saygı duyar? Ace'nin gerçek bilgilerini görelim bu arc, bakalım Wano'da nasıl tozu dumana katmış? @RedTeroR görüyorsun değil mi Lufy'ye neler diyor.:D

Yancısı dediğin korsan dünyanın en güçlüsüydü. Daha bizim oğlanın çok yolu var. O işler öyle kolay değil. Wb kendi yerine hazırlıyordu. Sengoku boşa kürek çeker mi, en tehlikeli gücü ortadan kaldırdı işte. Kafa dede dedi, Ace öldü bu yarışta herkesin bir şansı oldu, yoksa kral olacak kişi belliydi. Bunlar yılların filo amirali ve kafa dedenin yorumu.
Ne yarışından bahsediyorsun? Luffy Ace'den 1 yaş küçük haliyle 2 tane Ace'i patates yapar aynı çuvala koyar. Hayallerde yaşa sen Selimciğim :)

Bu arada spoilerı görünce Momo'nun Tama ile yakın arkadaş yada ileride belki yavuklu olacağı geldi :D Zaten kurması basit bir bağlantı.

Bu arada spoilerı görünce Momo'nun Tama ile yakın arkadaş yada ileride belki yavuklu olacağı geldi :D Zaten kurması basit bir bağlantı.
Miçomuz olsun benim kanım ısındı. Mamo da babasının Roger'ın gemisine bindiği gibi gemimize binerse takılırlar zaten.

Son düzenleme:
Seni iyi tanımamdan dolayı olmasın o iş? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık