Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bu fikri savunmamın tek sebebi olan sahneyi söyleyeyim. Zoro dövüşürken ağzındaki kılıç kırılıyor , kapalı gözünü açıyor ashura ile . Rakibi efsane bir dövüşle yeniyor ezici şekilde.Sonra Kuina'nın kılıcına bakıyor , ve yeni bir karar veriyor. Gözünü yalnızca savaşacağı zaman açıp ağzındaki kılıcın yüreğinde olduğunu hissettiriyor. the end

Bölüm ismi Ciddi dövüş, Luffy vs Zoro

Gördüğün gibi Oda'da bir karşılığı varmış sendeki karşılığını o kadar önemsemiyoruz zaten.
Ben zoro nun luffy e şuan duyduğu saygıdan bahsediyorum sen bana tutmuş fi tarihinden bir küçük kapışmayı video atıyorsun youtube dan aratıp saçmalardan seçmeler he kardeşim zoro luffy nin en büyük düşmanı he odanın nihai amacı bu ikisini kapıştırmak sana bir daha yorum yaparak zamanı heba etmem ben de senin yorumum hakkındaki görüşünü önemsemiyorum

Ben zoro nun luffy e şuan duyduğu saygıdan bahsediyorum sen bana tutmuş fi tarihinden bir küçük kapışmayı video atıyorsun youtube dan aratıp saçmalardan seçmeler he kardeşim zoro luffy nin en büyük düşmanı he odanın nihai amacı bu ikisini kapıştırmak sana bir daha yorum yaparak zamanı heba etmem ben de senin yorumum hakkındaki görüşünü önemsemiyorum
Hahaha, sen Zoro ve Luffy'nin kapışmasının beklenilmemesi gerektiği üzerine, ne kadar saçma bir şey olduğu üzerine yazmıştın. Ben de sana al bak serinin çizeri kapıştırabiliyor muş diye yorum atıyorum. Serinin sahibinin düşüncelerinin, senin düşüncelerinden daha kıymetli görülmesi mi zoruna gitti anlamadım ki :hhh:

Al attığın yorum da bu.

Gene luffy vs zoro konuları hortlamış bu seri için ve serinin yaratıcısı oda için: gergedanların kanatlanıp uçması=zoro vs luffy :D zoro sizde nasıl bir algı oluşturdu da zoro vs luffy teorisi yapabiliyorsunuz :D Zoro, luffy nin bir parmağımı senin başınmı dense kafamı nereye uzatayım diyecek bir adam seri tarihinin en uçuk teorisi bu galiba :) Arkadaşlar bu adam kaptan-sağkol düzeninin en güzel örneği ve tayfada kaptanına en çok saygı duyan adam.Lanetli kılıç bir şekilde zoro ya geçicektir zoronun içindeki şeytani güçle lanetli kılıçlar güzel combo yapıyor büyük ihtimalle serinin ilerleyen zamanlarında zoro yu daha karanlık daha acımasız bir halde göreceğiz düşmanlarını keserken yüzündeki haz ve bundan duyduğu mutluluk çok belli ediyor ve lanetli kılıçları toplaması buna tuz biber oluyor.
Oda için gergandanların uçması ile bir alakası yokmuş, Oda'ya göre olabiliyormuş, sana göresi sende kalsın :artiz:

Hahaha, sen Zoro ve Luffy'nin kapışmasının beklenilmemesi gerektiği üzerine, ne kadar saçma bir şey olduğu üzerine yazmıştın. Ben de sana al bak serinin çizeri kapıştırabiliyor muş diye yorum atıyorum. Serinin sahibinin düşüncelerinin, senin düşüncelerinden daha kıymetli görülmesi mi zoruna gitti anlamadım ki :hhh:

Al attığın yorum da bu.

Oda için gergandanların uçması ile bir alakası yokmuş, Oda'ya göre olabiliyormuş, sana göresi sende kalsın :artiz:
Güzel kardeşim nasıl yorum okuyorsun vs den kastımız birbirlerine düşman olup harala gürele girmeleri sen az sonra youtube dan naminin luffy nin aptallıkları sonucu attığı fiskeleride al luffy vs nami diye atarsın Allahtan seriyi senin gözünden izlemiyoruz oda nın gözünden izliyoruz herneyse bir yere varamayacağız seninle sabaha tüm gün yazmanın bir manası yok neye inanmak istiyorsan inan boş muhabbeti keselim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık