Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Nidai Kitetsu sonunda gözüktü 6-7 yıldır diğer iki lanetli kılıcın gözükmesini bekliyordum Wano cidden şahane geçiyor. Zoro Shuusui her türlü teslim edecek sonuçta milli hazine. Zoro'nun yeni lanetli kılıcı hayırlı olsun.

Kuina'dan önce de 3 kılıç kullanıyordu,hatta ne kadar çok kılıcım olursa o kadar güçlü olurum kafasındaydı.Kuina'dan sonra da bunu devam ettirdi yani sırf kuina'dan bir kılıç kaldı diye 3 kılıç kullanma durumu olmadı,kaldı ki 3.kılıcının ona yük olduğu yahut bir kısıtlamaya sebep olduğu şeklinde ne bir cümle işittik ne de bunu çağrıştırıcak bir olay gördük.Normalde ağzına kılıcı koymak bile zordur,adam o kılıçla parendeler atıyor.
Evet haklısın , mantıklı olan yoldasın ben de hak veriyorum sana.Ama benim için gerçek kılıç ustalığı Mihawk ile Zoro karşılaşmasındaydı. Bu insanların ciddiykenki savaşı nasıl oluyor daha önce görmedik ama bu tür tekniklerden ziyade kılıç ustalığı yansıtıyordur diye düşünüyorum. Bu bakımdan 3 kılıç dezavantaj sağlar çünkü tek kılıç kullanımına göre iki kılıç da stiline göre en iyi seçim olmuştur genel olarak.Benim bahsettiğim konu ise Zoro'nun Power up konusunda. Kuinadan önce çok sevdiğim bir sahnesi vardı , bir sürü tahta kılıcı orasına burasına sokuşturup savaştığı sahne :D O zaman kuina tek kılıç kullanarak yenmişti. Söylemek istediğim nokta aslında bu nokta.

Funduska

Evet haklısın , mantıklı olan yoldasın ben de hak veriyorum sana.Ama benim için gerçek kılıç ustalığı Mihawk ile Zoro karşılaşmasındaydı. Bu insanların ciddiykenki savaşı nasıl oluyor daha önce görmedik ama bu tür tekniklerden ziyade kılıç ustalığı yansıtıyordur diye düşünüyorum. Bu bakımdan 3 kılıç dezavantaj sağlar çünkü tek kılıç kullanımına göre iki kılıç da stiline göre en iyi seçim olmuştur genel olarak.Benim bahsettiğim konu ise Zoro'nun Power up konusunda. Kuinadan önce çok sevdiğim bir sahnesi vardı , bir sürü tahta kılıcı orasına burasına sokuşturup savaştığı sahne :D O zaman kuina tek kılıç kullanarak yenmişti. Söylemek istediğim nokta aslında bu nokta.
Ne demek istediğini anlıyorum da,bu kılıçları bir görmek lazım zira zoro kılıçlarını kendi uzuvları olarak görüyor,karşıdaki ve sendeki kılıçların sayısının bir önemi yok yani,önemli olan kendisinin de dediği gibi 'ağırlıkları'.

Luffy'nin kılıçla çatır çutur adam doğramasını izlemek isterim. Bir de dahi çıkıyormuş çocuk Zoro'ya toz yutturmuyormuş :D

Ne demek istediğini anlıyorum da,bu kılıçları bir görmek lazım zira zoro kılıçlarını kendi uzuvları olarak görüyor,karşıdaki ve sendeki kılıçların sayısının bir önemi yok yani,önemli olan kendisinin de dediği gibi 'ağırlıkları'.
Zoro'nun görüşleri öyle ama zirveye çıkmak için yeterli mi ? benim korkum o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık