Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaptan olarak sorumluluğu bak Rogere,bak Ace e adamlar arkada asla birini bırakmıyo.Kk liğe en çok yakışacak davranıştır bu.
Kim belirliyor bunu?
Jimbei ben kalmak istiyorum dedi Luffy iyi haydi dövüşelim dedi Jimbei de hayır bu benim sorumluluğum dedi. Zira Jimbei de o tayfanın kaptanıydı. Luffy buna saygı duydu.

Herif canı çıkasıya kadar dövüşmüş zaten. Hatta Sanji gelmese daha da dövüşecekti ama Sanji gelince ona güvendi kendini bıraktı.
Roger dediğin misyonunu tamamlayamadı, Ace desen zaten işine gelince baya baya WB korsanlarını bırakıp kaçıyordu da WB laf yedi diye döndü. Vasıfsız kklıkla yakından uzaktan alakası olmayan bi herif. WB ile vssini kastediyorsan kendi kibri yüzünden tayfasını o hale soktu işi üstlendi Luffy ise tam tersine tayfası için oradaydı.
Yeri geldiğinde BigMomın da karşısına çıktı, Aokijinin de.

Buradaki durumda Luffynin yerilecek hiçbir şeyi yoktur. Yeri geldiğinde canını ortaya koydu mu, üstelik defalarca? Koydu. Bu da ''arkada bıraktı yeaa'' lafını çürütmeye yeterlidir. Jimbei saygı duyduğu bi adam ve onun kararına uydu. Yanlışı geçin aksine onu Rogerdan da öteye taşıyacak olan da insanların, tayfasındakilerin isteklerine karşı olan bu saygısıdır. Böylece etrafında toplanıyorlar zaten.

nedense bende kısa süreli bir gösterip; reverie ye devam edeceği hissiyatı daha hakim. benzeri dressrosa da olmuştu. eğer reverie yi bırakırsa;
1- kuma nın akıbeti
2-dragon un şeytan meyvesi ve teknikleri,
3- shanks'ın "what the hell are you doing in here?" burada ne halt ediyorsun? " dememize sebebiyet veren halleri...
4- Bonney 'in tam olarak ne işle meşgul olduğunu
5- Imu sama'nın kimin kellesini mızrak ucunda görmek istediğini
vs. vs. öğrenemeyeceğiz.

nedense bende kısa süreli bir gösterip; reverie ye devam edeceği hissiyatı daha hakim. benzeri dressrosa da olmuştu. eğer reverie yi bırakırsa;
1- kuma nın akıbeti
2-dragon un şeytan meyvesi ve teknikleri,
3- shanks'ın "what the hell are you doing in here?" burada ne halt ediyorsun? " dememize sebebiyet veren halleri...
4- Bonney 'in tam olarak ne işle meşgul olduğunu
5- Imu sama'nın kimin kellesini mızrak ucunda görmek istediğini
vs. vs. öğrenemeyeceğiz.
Tamam işte wanoya başlamasının nedeni de bu zaten :D bunları merak edeceğiz ve seriyi takip etmemizi isteyecek amaç bu :)

Luffy'i o halde o kadar şey yaptıktan sonra dövüştürecektiyseler eğer, yazıklar olsun o tayfaya.

Onu geçtim herkes başkalarının fedekarlığını düşünmeden tehlikeye atacak diye bir kaide yok. Herkes o kadar bencil değil mealesef.

Luffy'i o halde o kadar şey yaptıktan sonra dövüştürecektiyseler eğer, yazıklar olsun o tayfaya.

Onu geçtim herkes başkalarının fedekarlığını düşünmeden tehlikeye atacak diye bir kaide yok. Herkes o kadar bencil değil mealesef.
La bırak Hasan kapışsınlar işte. Luffy'nin Zoro'yu yeneceği ağzının üstüne vuracağı kesin. Zoroyu da severim ama bu konuya artık bir nokta konulması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık