Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yosun çorbası isteseydi yollayacağım adam şanşi olmazdı :artiz:

Sen hiç iki kez çarmıha gerilen birini gördün mü ?
Çarmıhı bilmem de iki kez yere kapanıp yalvaran gördüm. :)

Sanjiden iyi aşçı mı bulacaksın la!

Neyse, Imu, Shanks, şapka, devrimciler, Kuma, Bonney ne halt edecek derken bitti ya arc... Oda yaşlılığına çok fazla gizem biriktiriyor ki işsiz kalmasın. :(

Size soyluyorum kuma kesinlikle ajan orda elinde kutsal kitap tasiyor buyuk ihtimalle tarihlerini ogrenmeye calisiyor ve kutsal ejderler hristiyanligi temsil ediyor one piecete buna baglanacak buyuk ihtimal mihawkta kilit rol ustlenecek adamin her yeri hac

Bence, Oda! Şanji-Zoro-Luffy vs yerine, Zoro'yu, Sanjiye benzer bir seviye'de tayfaya ihanet ettirecek. Sadece Zoro'nun haklı sebepleri daha fazla olacak. Ha bu ihanetten önce Zoro, Şanji kurtarma operasyonu için çok fazla dır dır edecektir ama illaki Zoro'ya benzer şeyler yaşatır.

Wano olayını yeni gördüm. Umarım toplantıya dair hiçbir şey gösterilmeden direkt Wano'ya geçilir. Im, Beş Kadim vs. gibi şeyleri de beş yıl sonra görürüz. Tipik Oda senaryosu. Hiçbir şey verme, daha çok merak ettir.

Bu arkta bilmediğimiz ne öğrendik?

- Kuma eskiden kralmış.
- Beş Kadim'den de üstte Im diye biri varmış.

Önceden merak ettiğimiz ne öğrendik?

-
Oda gizem unsuruyla milleti devam ettirmeye çalışıyor gibi,aynı zamanda bu adam,bu kadar bilgiyi inşallah sıvamadan veya unutmadan bize güzelce aktarır,korkuyorum yani,o kadar gizli bilinmeyen bilgiler varki

Tayfa dağılıyormuş spoiler aldım. Luffy ile Zoro dövüşecek. Nami ile Chopper, Sanji de Usopla sonra hepsi Robinle. Franky de gemiyi yakıyor Brook da yanıyor. Hepsi amacına ulaşmış oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık