Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro niye dövüşsün Luffy ile. Ulan tüm düşmanlar bitti de Zoro kaldı dövüşecek. Umarım boş yapmaz Zoro. Artık hava cıva geliyor cool adam ayakları.
Dünden konusunu açtılar da bende sen onlara mesaj attın sandım senide yanıma alıp buraları tarumar edecektim sonra jeton düştü dsadas :D

Luffy'i o halde o kadar şey yaptıktan sonra dövüştürecektiyseler eğer, yazıklar olsun o tayfaya.

Onu geçtim herkes başkalarının fedekarlığını düşünmeden tehlikeye atacak diye bir kaide yok. Herkes o kadar bencil değil mealesef.
La sal yeşil enişteyi g4 yumruğu yedikten sonra sesini çıkaramaz zaten daha uslu uslu oturur. Ben de severim zoroyu ama öyle abilik taslamak olmuyor.

Dünden konusunu açtılar da bende sen onlara mesaj attın sandım senide yanıma alıp buraları tarumar edecektim sonra jeton düştü dsadas :D
Tartışılacak pek bir şey yok. Benim hoşuma gitmez. Adam 5. Yonkou olmuş hala kendi tayfasında iç çatışma yaşayacak. Onu geçtim bir de ilk tayfa üyesiyle olacak.

@Historia

Dostum o yorumu niye alıntılıyonuz ki böyle bir yorum için. Ben orda Jinbei olayından dem vurdum.:)

Tartışılacak pek bir şey yok. Benim hoşuma gitmez. Adam 5. Yonkou olmuş hala kendi tayfasında iç çatışma yaşayacak. Onu geçtim bir de ilk tayfa üyesiyle olacak.

@Historia

Dostum o yorumu niye alıntılıyonuz ki böyle bir yorum için. Ben orda Jinbei olayından dem vurdum.:)
Benimde hoşuma gitmez de işte Luffy'nin Zoro'dan 2-3 tık güçlü olduğu gerçeğinin kabul edilmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık