Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.haki neden işlenmiyor veya nasıl gelişeceğine dair bir ipucu verilmiyor anlamıyorum. Düğünde olacak olaylara Luffy müdahil olamayacak gibi. Kaido dan vazgeçip Big Mom un üstüne gidebilirler.

Kesin bir şey dönecek eminim ya canlı dönecekleri veya zarar almadan dönecekleri hakkında bir söz vermemiş BM. Ne zaman dönecekleri hakkında da bir anlaşma yok.

BM kelime oyunu yapacak gibi geliyor bana. Jinbei'ye tayfadan ayrılmak için rulet oynayacağız diyen birisi bu. Öyle kolay kolay salmaz bizimkileri.
Ben BM'nin salmayacağını değil Luffy'nin gitmeyeceğini düşünüyorum daha çok. Az bir enerjisi kalsa bile direnir gitmemek için bence.

Big Mom çöpleri göndermiş diyenler vardı bide :D
Ben idim biri.
Varığımı yoğumu vivre karta bastım ama ev-araba hep gitti. :D Kolay almışlar galiba kartı.

Umarım Nami'yi çok hırpalamamışlardır.

Çay Partisi'ne gelecek isimleri görmek lazım tabi ama bu şekilde giderse Big Mom'un düşmesi imkansız gözüküyor. Poneglyph çalıp çıkacaklar desem Sanji kalıyor geride. Bakalım nasıl bağlayacak.

şu her şeyin sesini duyabilme olayı kral hakisine sahip olanlar için mi geçerliydi yoksa sadece roger ve luffy için mi geçerli? (gerçi luffy daha farkında değil ama olsun ¯\(ツ)/¯ )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık