Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji kim ki Mom ile anlaşma yapıyor? Kadın yonkou, ne verebilir ki Sanji? Çok sağlam bağlarsa iyi olur, çünkü Mom gayet ikna edilebilir basit biri haline geliyor. Purin'le sana bol bol torun vereceğiz, tamam o zaman hasırşapkaları bırakın gitsin.:D
Hedefi KK olan, kitabeyi çalmaya çalışan birisini Big Mom kolay bırakır mı ya? BM içten pazarlıklı şeytani birisi.

Sanji saf bildiğin yakışmıyor. He Sanji kardeş he. BM bırakacak Luffy'leri sen evleniyon diye. :D Tayfanın zekisi diyoruz adam bu arc tam tersi oldu yahu.

Hedefi KK olan, kitabeyi çalmaya çalışan birisini Big Mom kolay bırakır mı ya? BM içten pazarlıklı şeytani birisi.

Sanji saf bildiğin yakışmıyor. He Sanji kardeş he. BM bırakacak Luffy'leri sen evleniyon diye. :D Tayfanın zekisi diyoruz adam bu arc tam tersi oldu yahu.
Yahu benim çözemediğim Mom dalga geçiyor da acaba Sanji mi anlamıyor? Kadın bırakmıyorum dese ne yapacak merak ediyorum. Sanji'nin gözünün önünde Nami ile falan eğlenseler güzel olurdu.

Anlaşma her bir mugiwaranın ada dışına çıkarılmasına da izin veriyor.
Kesin bir şey dönecek eminim ya canlı dönecekleri veya zarar almadan dönecekleri hakkında bir söz vermemiş BM. Ne zaman dönecekleri hakkında da bir anlaşma yok.

BM kelime oyunu yapacak gibi geliyor bana. Jinbei'ye tayfadan ayrılmak için rulet oynayacağız diyen birisi bu. Öyle kolay kolay salmaz bizimkileri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık