Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim hala aklım almıyor bu tayfa gücü ile nasıl yonkou indirecek Hasır Şapkalar? Bu gidişle sadece kopyalama yaparak Raftel'i bulma şansları kalıyor. Filoyu toplasak bir krakeri indiremez bana göre.
:fool:

"Bırak gülsünler! Zirveye giden yolda, sadece yumruklarınla kazanamayacağın savaşlar vardır." -Marshall D Teach

:fool:

"Bırak gülsünler! Zirveye giden yolda, sadece yumruklarınla kazanamayacağın savaşlar vardır." -Marshall D Teach
Evet öyle ama yumruklarınla kazanman gereken savaşların da olduğu anlamını çıkartıyoruz bu cümleden. Eğer sen seçilmiş kişisin, D. soyu vs. yüzünden zirveye gidecekse gerçek bir KK olamaz.

Oda'nın kadın karakter çizemediğini biliyoruz. Bakalım şu Smoothie'yi ucube gibi mi gösterecek, yoksa 932 milyonluk karizma mı görücez. Nami ye benzeyen Yonkou kumandanı tasarlamamıstır umarım :D

Benim hala aklım almıyor bu tayfa gücü ile nasıl yonkou indirecek Hasır Şapkalar? Bu gidişle sadece kopyalama yaparak Raftel'i bulma şansları kalıyor. Filoyu toplasak bir krakeri indiremez bana göre.
Oda güç dengelerini iyi ayarlayamıyor son dövüşlere kadar. Arc sonu olsa Luffy ne o orduya ne de Kraker'e o kadar zorlanırdı.

Oda'nın tarzı işte. Power up olayına da gerek yok. Zaten tayfa hala bak HALA 2 yıllık eğitimlerini göstermedi tüm bu durumlara rağmen. Mangaka hala güçlerini saklıyor saçma şekilde. Bir anda işler değişecek hikaye oturduğunda.

Onu açıklamış gibi oldu. Dof misal Mera Mera'yı bulmuştu. Big Mom'ın etki alanı çok daha geniş. Elinden istediği meyvenin kaçmasinin imkanı yok.
Dof ile Mom bir mi la? Dof meyve işini yöneten yer altı patronu. Hem bu adamlar bu meyveleri niye özellikle arayıp bulsun. Tamam 1-2 meyve bulursun da önemli adamların hepsi tatlı çıkarsa sıkıntı. Hiç karşına zoan falan çıkmamış.
Oda güç dengelerini iyi ayarlayamıyor son dövüşlere kadar. Arc sonu olsa Luffy ne o orduya ne de Kraker'e o kadar zorlanırdı.

Oda'nın tarzı işte. Power up olayına da gerek yok. Zaten tayfa hala bak HALA 2 yıllık eğitimlerini göstermedi tüm bu durumlara rağmen. Mangaka hala güçlerini saklıyor saçma şekilde. Bir anda işler değişecek hikaye oturduğunda.
Hala mı saklıyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık