Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yelnızca bir tespit jack ve lolanın saç kesimleri aynı.Bunlar kardeş la.:oleyo2:
O kadar katliam yaparsan 1 milliaar :beli: çok normal....2 yıkımcıdan bii boğa biri kılıç dişli kaplan.Muhtemelen boğa kız.Tahmınım bu yönde.:artiz:

Son düzenleme:
Kaido da mitolojik veya antik zoan çıkacak artık çok bariz :D Meyvesiz olması imkansız :good: Kendisi en güçlü zoan ne çikar muamma.

yelnızca bir tespit jack ve lolanın saç kesimleri aynı.Bunlar kardeş la.:oleyo2:
O kadar katliam yaparsan 1 milliaar :beli: çok normal....2 yıkımcıdan bii boğa biri kılıç dişli kaplan.Muhtemelen boğa kız.Tahmınım bu yönde.
Hocam bir kız çıkacaksa Kılıç Dişli Kaplanın kız olması daha mantıklı bence daha bir bayanımsı :D

Ödüller bana özellikle Ope openin ''kelepir'' fiyatı açıklandıktan sonra az gelmeye başlamıştı. Elemanlar deniz kızlarına, meyvelere dünyanın parasını akıtınca azılı korsanların başındaki ödül komik kalıyordu. Özellikle dünyanın en büyük suçlusu olarak anılan Dragon bir meyve kadar etmiyor mu gibi sorunsalları düşünüyordum. Şimdi önü açılmış oldu. Yonkouların bir kaç milyarı göreceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Bizimkilerin ise önünde daha baya yol varmış.

MDL_Roronoa

Serinin seyri bir anda değişti beyler. Bütün teoriler çöktü ödüller üzerine.

Hocam bir kız çıkacaksa Kılıç Dişli Kaplanın kız olması daha mantıklı bence daha bir bayanımsı :D
Ya aklıma Ice Age'deki Diego gelince kız düşünemedim onu:D Boğa daha erkeksi duruyor evett ama bir seferde bayanını görelim derim :D Öküz hep bizler olmamalıyız :D

Valla Oda Oda Ice ageyi trollemiş birde 3 silahşörler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık