Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Neko ile Inu çok sağlam.
Neko Jack'i tek elle fırlatıyor?

Inu da hortumunu tek eliyle durduruyor?

Bu ne lan böyle? :D

Tüm umudum o yönde. Lütfen olsun artık. :/

Amiraller yakalar normalde ama onlar da ödül peşinde dolaşan adamlar değil, görev verilince harekete geçiyorlar sadece.
Tek adam olmasa bile bir çete olsa mesela, yüksek ödüllü adamlara topluca saldırıp paketleyen güçlü bir ödül çetesi.
Ödül avcısı girse gerçekten süper olacak. Orası çok havada :(

Yakalamak için illa teke tek dövüşte yenmen gerekmez, sinsice bir saldırı ile rakibini hazırlıksız yakalayabilirsin, Squardo'nun Whitebeard'i avladığı gibi. Veya rakibin meyve kullanıcısı ise suya düştüğünde yakalarsın, hatta meyve kullanmasa bile su altında kaldığı vakit nefesi bittiği zaman yakalayabilirsin, Hordy'nin Zoro'yu yakaladığı gibi.

Grup olarak saldırarak rakibini yakalayabilirsin, kimyasal silah kullanıp rakibini yakalayabilirsin ; Yeti Kardeşlerin Zoro'yu bayılttığı gibi, vesaire, örnekler çoğaltılabilir, olaya sadece direk teke tek adil bir dövüş olarak bakmayın.

Tüm umudum o yönde. Lütfen olsun artık. :/

Amiraller yakalar normalde ama onlar da ödül peşinde dolaşan adamlar değil, görev verilince harekete geçiyorlar sadece.
Tek adam olmasa bile bir çete olsa mesela, yüksek ödüllü adamlara topluca saldırıp paketleyen güçlü bir ödül çetesi.
Öncesinde Fuji ve Greenbull gibi adamlar çıkabiliyorsa. Neden olmasın. Yani Oda isterse her türlü olur.:D İnşallah da ister.

Ödül avcısı girse gerçekten süper olacak. Orası çok havada :(
Bir de deniz savaşı lazım. Güvertelerde kılıçlarla çatışılan, topların gemi gövdelerini parçaladığı, rakip korsanların halatlara kancalar salladığı.

Öncesinde Fuji ve Greenbull gibi adamlar çıkabiliyorsa. Neden olmasın. Yani Oda isterse her türlü olur.:D İnşallah da ister.
Kolezyum'a o kadar karakter getirip aradan sadece bir tane ezik ödül avcısı tek gösterdi adam. Hiç işlemeyecek diye ciddi manada endişelendiriyor beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık