Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çeviride hata yoksa, Doflamingo'dan aşağı görülen Jack'in bir milyarlık ödülü var. Ödülün güçle alakası yok diyenler damlar birazdan.
Aynen ben Jack'ı Dof gibi biri bekliyordum mağlum Handikaplı dövüş şimdi handikap olmadan nasıl dövüş olacak diye merak ediyordum. 1.000.000.000 nedir. Roger'in çakma ödülü kadar :ehe:

"Vizdansız sabuha Jack" o nasıl bir ödüldür öyle :hoo:.Adamın kuraklık lakabını neden aldığı anlaşıldır.
Yanlız hep aklıma geliyor malum ortada bunca ödül varken seride hala söyle babayiğit bi ödül avcısı hala çıkmadı.Hükümet bu kadar ödül vermisse demekki yakalacak adam da var diyorum kendi kendime ama hala görünürden deli fişek ödül avcıları yok:bilmem:

Eğer bu 1 Milyar ödül işi doğru ise Vay ben bu Marinenin.
Ulan nasıl mantıktır ya Tama Ödüle göre güç yargısı yapamayız ama bu ödül işinin B*k'u çıktı arkadaş. Yarın bir gün
Dragon Ball Z gibi 9.000.000.000.000.000 Biri çıkarsa şaşmam yada yeni para birimi getirip onun üstüne katlar.
WB'nin 2. adamı 550m Enel gibi bir adam 500m ederdi diyip böyle bir adama 1M verip
Croco'yu Shicibukai yap 200m adam bu adamlar niye gitsin marineye yardım etsin savaş olsa.
Bu Shicibukailerin marine forda gelmesine şaştım birde Kaido'da gelecekti savaşa ha :of:

hımm ödülü 1 milyar acıklamıs e.oda, jack için.( eger spoiler dogruysa ;) )

şimdi ;

1- ödül gücü yansıtmıyorcular cıkar.
2- doflamingoya az biçmişiz, oda 1 milyar ederciler cıkar.
3- ace bile ezikmişciler cıkar.

sırayla gidelim;

- ödül gücü yansıtıyor. e.odanın kendi aklında, dbdeki ki ölcerlere verdigi cevap; aranıyor posterleri. ama orda nasıl ki sayısına aldananlar varsa, ödüle bakarak direk aldanılmamalıda. mesela 500 edicek olan enelle, yüz milyonluk luffyi kıyaslarsak, luffy lastik + yıldırım zıtlıgı sayesinde 300 milyon daha fazlaymıs gibi dövüsüp eneli indirebilir. ve bu ne luffynin yüz milyon ettigi, nede enelin 500 edicegi gercegini degiştirmez. işte gözden kacan hep bu :D yani tüm kişilere odaklanmak yerine, o onu yener, buda onu yener bu ödül nasıl oluyor mantıgı var.

- doflamingo en fazla 650 edicek adamdı. hala öyle. gecen hafta yazdım. luffy köpekcigi görünce cok güclü görünüyorsun diyor. isshoyada böyle dedi, doflamingoyu ise dövdü. defalarca dedim marineforda aldanmayın, ama ordaki bariz gösterileride alın. doflamingo, marco veya jozudan güclü degildi. heleki marcodan. marco kücümsendi çünkü pencesi vardı :D jackinde hortumu var zaten oda işe yaramaz.

- ace, yani 550 lik ödülü üzerinden gidelim. ace daha dünkü cocuk. wbnin varis olarak gördügü yasına göre muazzam bir ödülü olan potansiyeldi, ufacık cocukken houshoku acmıs, daha ilk senesinde shicibukailik teklifi almıs, rogerın oglu olarak özeldi. peki jozu ve marconun ödüllerini size sorsalardı, bu ödül acıklanmadan önce kac derdiniz ? aceten az söyliyen cıkarmıydı ? marco hatercıları acır 700 falan derdi belki, çünkü doflamingoyu kafalarında o civarlarda belirlemişlerdi. marco kimdiki dofu yensin :D

son olarak; yonko = 1.5 amiral falan gibi denklemler kuramam ama, düşündügüm sey iyice kafamda oturdu. bir amiral yonkoya saldırdıgında, önce sag kolunu yenmeliki, sonra yonkoya kafa tutsun. bu bence artık kesinleşti. ve shicibukailer zaten yonkoların emri altındaki adamlar, mesela; wbnin tayfasından en az 7 tane cıkar ;) o yüzden onlar kral, 4 tane ise imparator var...

e.oda doflamingo < jack < greenbull veya weevil < kaidou sıralamasını takip ediyor gibi duruyor ;)

ha birde 6 novayı toplu halde yonkoya daldırdıgımda, muhtemelen herkes oha demiştir... ama görüyoruzki, yonkolar böyle birsey. hala daha o 4 yonkoyu sıradan ezik korsanlarla kıyaslamaya devam edin :)

Son düzenleme:
D. nin mirascilari 500milyonlarda cirit atiyoken Jack amca paraya para demiyo 1 milyar nedir varandas. Bil gatesin varisimi bu yoksa.
O degilde spoiler dogru cikarsa butun olcut kriterleri Jacke gore alinicak . 1 milyarin altindakikere teneke muamesi yapilicak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık