Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
Büyük ihtimal böyle bir kadro bi yerde dövüşe girecek zaten

Luffy : Kaptan
Kid: Yardımcı kaptan
Law: Doktor
Urouge : Marangoz
X-Drake : Arkeolog
Basil Hawkins : Rotacı
Jewelery Bonney : Aşçı
Scratchman Apoo : Müzisyen
Killer ve Zoro : Kılıç ustası
Capone Bege: Keskin nişancı

Ama bu kadro büyük ihtimal bir araya gelecek

Bazı durumları abartmak çok basite kaçıyor. BB tayfası yener dedim de yok ezermiş, yok kaç dakikaya bitermiş bunlar uydurma şeyler. BB'nin haki kullandığı daha geçmedi ama büyük ihtimal kullanıyordur. Emin olmadığımız konularda kesin konuşmanın da mantığı yok.

BB Kid-Luffy-Law üçlüsüne yeter be :) Sonra Shiryuu da Zoro ve Hawkins'i götürür olmadı araya giren Vasco Shot ile kolayca hallederler.Geriye kalanı Pizarro mırım diyen kadın ve Lafitte avlar.Havada karada denizde bu vs BB'lerin :) 16 oy veren kişilere bişey demiyorum yanlış anlaşılmayayım ama Anketin başabaş olması beni ilk başta bayağı bi şaşırttı :)

Süpernovalardan yanayım Potansiyel olarak ileriye dönük kişiler. Diğerleri çakal takım arkadan vurmaya odaklılar. Luff hariç geri kalan hiçbir novanında temiz dövüşeceğini zannetmiyorum öyle arkadan vurulma olaylarına gelmezler. Apoo - Hawkins - Kid yonkouya dalalım diyorlar. Luffy - Law da öyle. Şimdi bunların hepsinin toplanıp bb leri alabileceği benim aklıma yatıyor

Kid-Apoo-Hawkins-Killer Yonkou indirmeyi PLANLIYOR.
Law-Luffy-Zoro Yonkou indirmeyi PLANLIYOR.
11 tanesinin yetmemesi bana saçma gelir açıkçası. Şu yönü de var.

İleride Nami'nin,Chopper'ın, Usopp'un, Brook'un, Robin'in, Franky'nin bu adamlardan birini alacağı herhalde unutuluyor.

Bu 11 Supernova'nın zaten bence 8'i Sanji'den güçlü. Bonney Nami'nin rakibin alır. Oruç da Chopper'ın rakibini alır. Bege de Usopp'un rakibini alır. Tayfanın en zayıf 3 üyesi de bunlar işte. Oda'nın söylediği en zayıf 3'lü.
Bege Bonney ve Oruç zaten bu 3'lüden güçlü.

Son düzenleme:
Kid-Apoo-Hawkins-Killer Yonkou indirmeyi PLANLIYOR.
Law-Luffy-Zoro Yonkou indirmeyi PLANLIYOR.
11 tanesinin yetmemesi bana saçma gelir açıkçası. Şu yönü de var.

İleride Nami'nin,Chopper'ın, Usopp'un, Brook'un, Robin'in, Franky'nin bu adamlardan birini alacağı herhalde unutuluyor.

Bu 11 Supernova'nın zaten bence 8'i Sanji'den güçlü. Bonney Nami'nin rakibin alır. Oruç da Chopper'ın rakibini alır. Bege de Usopp'un rakibini alır. Tayfanın en zayıf 3 üyesi de bunlar işte. Oda'nın söylediği en zayıf 3'lü.
Bege Bonney ve Oruç zaten bu 3'lüden güçlü.
Tecrübe ve Tiiçi :cool: İleride novalar pişince bu konu hakkında tekrar konuşuruz:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık