Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192

kör topal

Karasakal'ın ne alemde olduğunu bilmiyoruz. Belki haki öğrenmiştir belki 3.meyveyi almıştır belki tayfasına başka amiral seviyesi biri daha gelmiştir. Bu arada Teach'ların tarafına Aokiji'yi de ekleyin.

Karasakal'ın ne alemde olduğunu bilmiyoruz. Belki haki öğrenmiştir belki 3.meyveyi almıştır belki tayfasına başka amiral seviyesi biri daha gelmiştir. Bu arada Teach'ların tarafına Aokiji'yi de ekleyin.
Aokiji tayfada degil muttefik.Eger aokiji eklenirse supernovalarada jimbei veya rayleigh veya tayfalari yada tum muttefikleri katilsin

Devrimciler olsa onları harcardı süpernovalar ama Teach bu.Adamın pazuları sağlam. :)
Öyle bir dayak atar ki korsan olduğuna pişman ettirir hepsini.

Yarısını Bonney gibi paketler sonra da iki gazozuna satar. :( Kalan yarısını da felç eder deprem ile.

kör topal

Haki'den bahseden ilk karakterlerin başında geliyor seride, ayrıca Beyazsakal korsanlarının ana üçlüsüne dahilmiş, Marco - Jozu - Teach, üstelik yancısı Burgess bile Haki kullanabiliyorsa buradan çıkarım yapabilirsin ; Doflamingo / Vergo ikilisinde olduğu gibi.
Teach'te haki gördük mü? Görmedik. Ben zaten burada Teach'te haki yok demedim. Belki dedim. Görmediğimiz bir şeyi kesinmiş gibi konuşmasak olur mu? Ace'de WB'nin 3.tümen komutanıydı ama onda görmeyince forumun çoğunluğu yok diyor. Yani burada tek fark konu Ace değil Teach.

LastiktenAdam

3 tanesi Shanks'a yürüyünce lan yoksa? diyoruz, 11 tanesi BB ve tayfasını alamaz hele...

Yahu süpernovalar iyi hoş da bu Karasakal tayfasını Oda'nın kendisi bile övüyor. Güçlü olmak için onlara katılırdım diyor.
Son iki yılda toplanan meyveler ve verilen savaşlardan sonra her biri efsane olmuştur bunların. Sanmıyorum süpernovaların kazanabileceğini, ortada iki tane çok iyi meyveli, aşırı dayanıklı Karasakal var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık