Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
Luffy G4 çıkartıp Doflamingoyu yeniyorsa, diğer supernovalardan da bu 2 yıldan sonra atılım beklemeliyiz ama yinede karasakalın tayfa tecrübeden kazanır. Hepsi kaşarlanmış tipler:rolleyes: Teach tek başına vaka zaten:fool:

Devrimciler olsa onları harcardı süpernovalar ama Teach bu.Adamın pazuları sağlam. :)
Öyle bir dayak atar ki korsan olduğuna pişman ettirir hepsini.

Yarısını Bonney gibi paketler sonra da iki gazozuna satar. :( Kalan yarısını da felç eder deprem ile.
BB ve tayfası novaları öyle bir döver ki;

Luffy Goa'daki çöplüğe geri döner,
Law keşke beyaz kaneviçe hastalığından kurtulmasaydım da ölseydim diye düşünür,
Apoo kol uzunluğunu ticarette kullanıp perde asma işine girer,
Kidd, heavy metal grubu oluşturup albüm yapmaya başlar,
Urouge, gökyüzü adasında patlıcan yetiştirmeye başlar,
Killer, yüzündeki maskeyi çıkarıp ramen işine girer,
Bonney, BB'nin kadını, çocuklarını anası olur,
Zoro, böyle aşkın ızdırabını deyip babunların yanına döner,
Hawkins, mısır işine girer, akşama kadar kargalar gelmesin diye tarlanın başında bekler,
Bege, babalığı bırakıp evde tavşan beslemeye başlar,
Drake, KPSS'ye girip memur olma hayalleri kurar. :( :( :(

BB ve tayfası novaları öyle bir döver ki;

Luffy Goa'daki çöplüğe geri döner,
Law keşke beyaz kaneviçe hastalığından kurtulmasaydım da ölseydim diye düşünür,
Apoo kol uzunluğunu ticarette kullanıp perde asma işine girer,
Kidd, heavy metal grubu oluşturup albüm yapmaya başlar,
Urouge, gökyüzü adasında patlıcan yetiştirmeye başlar,
Killer, yüzündeki maskeyi çıkarıp ramen işine girer,
Bonney, BB'nin kadını, çocuklarını anası olur,
Zoro, böyle aşkın ızdırabını deyip babunların yanına döner,
Hawkins, mısır işine girer, akşama kadar kargalar gelmesin diye tarlanın başında bekler,
Bege, babalığı bırakıp evde tavşan beslemeye başlar,
Drake, KPSS'ye girip memur olma hayalleri kurar. :( :( :(
Kid ve Killer iyiymiş.Hayal etmek zor olmadı. :D
Drake zaten kazanıp denizci olmuş.Tekrar uğraşmaz.Bence film sektörüne atılır.Jurassic Park falan çeker korsanlığı bırakıp. :D

LastiktenAdam

Bu vsde Süpernovalara şans tanımayanlar zamanı gelince olası bir BB tayfası vs Hasırşapka tayfası savaşında bizimkilere daha az şans tanımaları lazım. Tamam BB vs. Luffy, Shilliew vs Zoro hadi Sanji ye de bir tanesi e geri kalanını bizimkiler alabilecekse şu an novalar da alabilir.

Yahu süpernovalar iyi hoş da bu Karasakal tayfasını Oda'nın kendisi bile övüyor. Güçlü olmak için onlara katılırdım diyor.
Son iki yılda toplanan meyveler ve verilen savaşlardan sonra her biri efsane olmuştur bunların. Sanmıyorum süpernovaların kazanabileceğini, ortada iki tane çok iyi meyveli, aşırı dayanıklı Karasakal var.
Adamlar meyve topluyor, tabii ki güçlü olmak için onlara katılmak daha mantıklı. Eğer WB tayfası olsaydı onlara katılırdım diyecekti. BB'de zamanında güçlü olmak için onlara katılmış...

E.Oda bir röportajda demiş, güçlü olsaydım Karasakal korsanlarına katılırdım diye, en güçlü korsan tayfası bunlar, bu sebeple seri sonundaki düşmanda bunlar olacak, novaları alırlar.

https://shonenjump.viz.com/blog/posts/interview-eiichiro-oda-466

EO: Hmm. Except the Straw Hats… I think it would be awesome to be in Buggy’s crew. They seem to be very carefree, and it would be really fun because even the subordinates can make fun of the captain. But if I was really strong, I would want to be in the Blackbeard Pirates.

Son düzenleme:
6. kat mahkumları çok sakat.
Law,Luffy,Kid,Drake,Zoro,Apoo ve Hawkins
ana toplar.
Shiryu ve BByi ayrı tutarsak o mahkumlardan 4 kişi kalıyor.
Drake Zoro Apoo Hawkins 4lüsü Aşağı yukarı aynı güçtedir Pizarro, sanjuan wolf , vasco shot ve devon 4lüsüyle.
Fakat Luffy Law Kid üçlüsü Shillew ve BBye yeter mi sizce? Çok zor bence.

BBnin ilk 4lüsü ve ezik olan novalarda aşağı yukarı aynı güçtedirler.

Kısacası BBnin hayvanlığı sayesinde alırlar.

Teach 2 yıl sonra ki haliyle novalara tek yeter. Adamları da yan da tavla atıp iddiaya girer kaç dakkaya bitecek diye. Novalar daha toy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık