Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law neden insanlarin beynine kalbine ciddi hasar vermiyor derken Luffy yumrukla beyin ameliyati yapmaya basladi iyi mi?

Luffy'nin kolu Kaido'nun suratının içinden mi geçiyor ben mi yanlış görüyorum?
Hayır yandan vuruyor Kaido'nun yuzu esniyor vurduğu göne doğru.

Söylenecek herşeyi söyleyince yapacak başka birşey kalmıyor. Boşlukta hissettim kendimi.

Bari çizimler iyi olaydı en azından okey derdik. Hadi bunu da geçtim şu göz efektinden vazgeç bari :(

@RedTeroR dediği gibi kuzenim çizmiş derse sODA şaşırmam.

Yarın oluyormuş bu aslında 1 Nisan çizimleriydi diyormuş Allah'ına kurban derim.

Bu kapaktan ne çıkar ona bakalım biz en iyisi...

Çok güzel bir bölümdü.Baya eğlendim okurken.Luffy'nin uyanışıyla birlikte bu raund( muhtemelen son raund) hem eğlenceli hem de mücadeleci bir hal aldı.

Şuan sanki Luffy'nin kişiliğini bastıran bir şey var.Zoan meyvelerinin kişiliği var.Karşılaşmanin sonunda Luffy'nin durumu belirsiz.Editorun söylediği şey de kafamı karıştırıyordu zaten.

Bu arada Kaido Yonko nasıl bir şey dibine kadar gösteriyor.Çok güçlü çok eşi benzeri yok.Çok abartılı tanıtıldıktan sonra söylenen sözlerin içi boş kalmasından korkuyordum.Ama yok hiç boş çıkmadı.Şuan bile hala diri.

Şu sayfayı övmeden edemicem bu nedir ya mükemmel.

Sadece Luffy nin son vuruşunu pek çözemedim yorumları okuyacağım.Bölüm 10/10

Çok güzel bir bölümdü.Baya eğlendim okurken.Luffy'nin uyanışıyla birlikte bu raund( muhtemelen son raund) hem eğlenceli hem de mücadeleci bir hal aldı.

Şuan sanki Luffy'nin kişiliğini bastıran bir şey var.Zoan meyvelerinin kişiliği var.Karşılaşmanin sonunda Luffy'nin durumu belirsiz.Editorun söylediği şey de kafamı karıştırıyordu zaten.

Bu arada Kaido Yonko nasıl bir şey dibine kadar gösteriyor.Çok güçlü çok eşi benzeri yok.Çok abartılı tanıtıldıktan sonra söylenen sözlerin içi boş kalmasından korkuyordum.Ama yok hiç boş çıkmadı.Şuan bile hala diri.

Şu sayfayı övmeden edemicem bu nedir ya mükemmel.

Sadece Luffy nin son vuruşunu pek çözemedim yorumları okuyacağım.Bölüm 10/10
Çok iyi burası ya dev oldu adam. Joy Boy denen gevşek de böyle yapıyodu baktı güzel oluyo hemen kendine dev hasır şapka yaptırmış dev kılıçta onundur herhalde :)

En çok merak ettiğim şey Oda planları dahilinde mi seriyi bu şekilde yönlendiyriyor yoksa sıkıldı da oldu bittiye mi getiriyor.

Spoilera bakmamıştım adam ciddi ciddi Kaido’yu tutup ip atlıyor. Ne yalan söyliyim güldüm ama serinin geldiği hale.

Kafasının içinden elini geçiriyor oldukça net çizilmiş. Hatta hakili bi yumruk. Artık Kaido’nun beyninin dağılması gerekmiyor muydu? Biz bir şey mi kaçırıyoruz? Ara var sandık da o hafta bölüm çıktı biz mi görmedik.Noluyo şu an?

Ben hiçbir şey anlamadım. Başarının yan etkilerine şahit oluyoruz sanırım. Bunca yıl insanlarda serinin sonuna dair oluşan merak ve beklenti, her şeye rağmen beklenmeyeni yapma isteği. Beklenmeyeni yapayım derken serinin ruhuna toprak atılıyor. Malesef buna şahit oluyoruz.

Oda eline yüzüne bulaştırıyor. Serinin nasıl biteceği kafasında belli sanırım ama temelini sağlam atamıyor. Gerçekten bu yükün altından kalkamayacağına inanıyorum artık. Haftaya görüşmek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık