Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy g5ten çıktığında şaklabanlığı bırakıp kendi gibi konuşmaya başlıyor, yamato ve momo da tam o sırada "Bu gerçekten luffy" minvalinde bir cümle kuruyor.

Görünüşe göre Maske filmi benzetmesi her açıdan doğru, Luffy joyboy formuna geçerken kendini kaybediyor bambaşka biri oluyor

Bölüm yorumum bu zaten yazılması gerekenleri yazdık. Ayrıca lucci de olan burada da oluyor
O da g3 darbesi sonrasında tam mini luffy nin işini bitirecek iken ne hikmetse ayağım dedi burada da yamulan luffy nin işini bitirebilecek olan kaido lakin oturdu kaldı. Vücut iyileştirme ya da yenilemeyi geçtim ortalama 10 saniyede haki fullemek nedir lan ? Doldur doldur forma gir. Neyse fazla bile yazdım şu saçmalık için...

Bu kapağı Luffy'nin benliğinin uzaklaşması ve arkadaşlarının o benliği koruma çabası olarak yorumladim.Şuan bir şey kişiliğini bastırıyor.
Mantıklı.

Şu da var, bak tayfanın bindiği aracın ustünde "Sea of Liberty" Yazmakta... Özgürlük denizine yol aldık göndermesi mi yapıyorlar? Ve şapkayı Luffy değil de Robin ve Usop yani tayfa üyeleri yakalamaya çalışıyor. Acaba bu arc sonrası şapkayı teslim mi edecek Shanks'e...

Luffy g5ten çıktığında şaklabanlığı bırakıp kendi gibi konuşmaya başlıyor, yamato ve momo da tam o sırada "Bu gerçekten luffy" minvalinde bir cümle kuruyor.

Görünüşe göre Maske filmi benzetmesi her açıdan doğru, Luffy joyboy formuna geçerken kendini kaybediyor bambaşka biri oluyor
Aynen tam bir maske olayına döndü... Jim Carry abimize selam olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık