Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı.

Şu da var, bak tayfanın bindiği aracın ustünde "Sea of Liberty" Yazmakta... Özgürlük denizine yol aldık göndermesi mi yapıyorlar? Ve şapkayı Luffy değil de Robin ve Usop yani tayfa üyeleri yakalamaya çalışıyor. Acaba bu arc sonrası şapkayı teslim mi edecek Shanks'e...
Olabilir daha olası.

Ben Kaido ile Luffy arasındaki bu dövüşün çok daha ciddi olmasını isterdim Luffy nin kan kusa kusa kazanmasını isterdim ki zaten belirttim hep böyle bekliyorum/istiyorum diye... Şuan çizilen bu değil, Oda zaten benim beklentilerimin baya tersine hareket ediyor, güç dengeleri alt üst oldu olmaya da devam ediyor. Ben artık işin eğlencesine bakıyorum demiştim ki öyle de yapıyorum. Belkide en başından beri yanlış kurduk/kurdunuz. Ben zaten yeni sayılırım 3 sene olmuş olmamıştır One Piece i takip edeli manga olayını da sonradan fark edip takip eder oldum. Bu siteyi fark ettiğimde ise olaylar çok farklı bir noktaya evrildi yani ben animeden izlerken ve güç kıyası gibi şeyler aklımın ucundan geçmezken bi anda güç kıyaslamaları yapar oldum sonra Oda nın seriyi böyle tasarlamadığı, keyfine göre esnettiği fark ettim. Son olarak değim yerindeyse bokunu çıkardığı bir seri okur olduk belkide en başından beri gülüp okuyacağımız bir seriydi ama biz yanlış değerlendirdik, güç kıyaslamaları yaptık ve karşımıza en başından beri öyle bir seri olmuyor oluşunun gerçeği tokat gibi vurdu. Açıkçası ben en başa döndüm olması gereken yere... :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık