Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Önceden Sasaki ve Who's Who alır, komutanla ne işi var diyenlerin şimdi en büyük Queen'ci olmasına ne diyorsun? ?
Başından beri Zoro ve Sanji'nin öyle düşük elo karakterlerle eşleşmeyeceği belliydi ama herkes görmek istediğini görüyor işte
Ha bir de arkadaşlar son zamanlarda Queen demişler de , bırak son birkaç ayı hatta bırak Queen-Judge olayını biz geçen sene Nisan'dan beri Oden FB'si zamanı bunları savunuyorduk William. Hatta arttırıyorum ilk gözüktükleri anda belliydi kimin kimle kapışacağı , bir Zoro-Marco yer değiştirdi tahminlerde...
İyi okuyucu ile diğer okuyucuları ayıran ince çizgidir bu yorumlar :D

Başından beri Zoro ve Sanji'nin öyle düşük elo karakterlerle eşleşmeyeceği belliydi ama herkes görmek istediğini görüyor işte
Ha bir de arkadaşlar son zamanlarda Queen demişler de , bırak son birkaç ayı hatta bırak Queen-Judge olayını biz geçen sene Nisan'dan beri Oden FB'si zamanı bunları savunuyorduk William. Hatta arttırıyorum ilk gözüktükleri anda belliydi kimin kimle kapışacağı , bir Zoro-Marco yer değiştirdi tahminlerde...
İyi okuyucu ile diğer okuyucuları ayıran ince çizgidir bu yorumlar :D

İyi okuyucu diğer okuyucu muhabbeti kadar saçma bir şey yok bence burada herkes yanılabilir yanılıyor da zaten.

Bir şey tutturunca iyi bir okuyucu olmak mı oluyor? Mangadaki ayrıntıları görüp bunları derleyen veya yorumlarından kalite akan ama bir o kadar da yanılan insanlarda mevcut. :D

İyi okuyucu diğer okuyucu muhabbeti kadar saçma bir şey yok bence burada herkes yanılabilir yanılıyor da zaten.

Bir şey tutturunca iyi bir okuyucu olmak mı oluyor? Mangadaki ayrıntıları görüp bunları derleyen veya yorumlarından kalite akan ama bir o kadar da yanılan insanlarda mevcut. :D
Mesela benim gibi Sanji, Sasaki'yi; Zoro, Who's Who'yu alacak çünkü aralarında bir rekabet atışma var Tıpkı Zoro ve Sanji gibi. Daha geçen arc Luffy 3. Komutanı Nami yardımıyla aldı. Zoro ve Sanji komutan alacak kadar güçlenmemiştir diyen benim gibi Two Piece okuyucuları da var.

Mesela benim gibi Sanji, Sasaki'yi; Zoro, Who's Who'yu alacak çünkü aralarında bir rekabet atışma var Tıpkı Zoro ve Sanji gibi. Daha geçen arc Luffy 3. Komutanı Nami yardımıyla aldı. Zoro ve Sanji komutan alacak kadar güçlenmemiştir diyen benim gibi Two Piece okuyucuları da var.
BM düşer mi iddiasında forum kırılmıştı zamanında en güzel örnek budur herhalde. :D

Sanjinin Jack ile kapismasi Sanjicileri tatmin edecek mi?
Acikcasi beni tatmin etmez, adam ölü gibi birsey, eger sanji cok asiri ugrasmadan yenerse Jacki o zaman iyi is yapmis olur, ama olup olup dirilip alirsa ne anladim bu isten.

Üye silindi 5781

Dediğin hiçbir noktaya katılmıyorum.
Yanılmanın da bir adabı vardır bana kalırsa.
King vs Zoro'yu iddia edip yanılan adamla Who's Who vs Zoro'yu iddia edip yanılan adam bir değil bana kalırsa.
King'i düşünen daha iyi bakmıştır olaya.
Sonuçta Hasır Şapkalıların macerasını okuyoruz ve eninde sonunda bu tayfa yeryüzündeki en güçlü tayfa olacak.
Hem itibar olarak , hem müteffik olarak hem de güç olarak.
Böyle bir durumda One Piece'in bitişine yakın olduğumuz bir zaman diliminde her Arc. olan Hasır Şapkalıların öne çıkma durumunu göz ardı edip Komutan dururken tayfanın tüm üyelerine Flying six aldırmak ve Luffy'ye yonkouya aldırmak bana kalırsa büyük bir boşluk içeriyor. Ve seri için de sağlık değil.
Herkesin kafasında Luffy tek başına Korsanlar Kralı olur algısı olurdu ama onun yerine Zoro'yu çatıya yolladı. Dedi ki Luffy güç konusunda tek başına değil.
Flying Six o övüp övüp bitirilemeyen Sasaki'nin karşısına adam gibi adam Franky'yi çıkardı. Page one ultinin karşısına nami usopp'ı çıkardı.
Göstermek istediği belli. Tayfa dövüşerek güçlenecek. Tıpkı Katakuri de olduğu gibi.
Luffy hayatının dayağını yedi ama kazandı dövüşü.

Oda bölümün ismiyle Robin'e daha çocukken şeytan denilmesine gönderme yapmış Hoş olmuş. O zamanlar şeytan değildi ama şimdi dilediğine şeytan dilediğine melek : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık