Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstiyolarki sanji kıyafet aldıya yeni amiral seviyesi felan oldu yonkou larla savaşır e kardeşim zoro hatta killer bile bundan 500 bölüm önce alt tabanı atılmış süpernova bu adamlar hani hakkı yenen biri varsa xdrake dir jinbei dir sanji aşçıdır yemek yapsın.
Sanji ses getirecek bir hareket yapar ama ben net olarak şunu yener diyemiyorum. Yemek yapacak zaten o kesin arc sonu milletin karnını doyurur :D Dinazor ızgara var menüde de:D

Hurdacı tayfası anca bizimkilere ayak bağı olur bence. :D
Kid'in tayfa Shabondy'de sağlam gözükmüştü. Law'ın tayfa gibi çöp imajı vermemişti.

Oda'ya bağlı her şey. Belki Heat ve Wire'a bir şeyler planlamıştır. Bepo da sanırım Sulong modunu daha açmamıştı. Belki birilerine destek olarak ya da herhangi biriyle(Numbers olabilir) 1 vs 1 dövüşlerini çizebilir.
Bir sonraki sayı muhtemelen jinbei vs who görücez. Ya da en azından 3 5 sayfayı ona ayıracak oda.
Tüm eşleşmeler tamamlanmadan asıl dövüşleri uzun uzun çizmiyor diye hatırlıyorum.

Kid'in tayfa Shabondy'de sağlam gözükmüştü. Law'ın tayfa gibi çöp imajı vermemişti.

Oda'ya bağlı her şey. Belki Heat ve Wire'a bir şeyler planlamıştır. Bepo da sanırım Sulong modunu daha açmamıştı. Belki birilerine destek olarak ya da herhangi biriyle(Numbers olabilir) 1 vs 1 dövüşlerini çizebilir.

Tüm eşleşmeler tamamlanmadan asıl dövüşleri uzun uzun çizmiyor diye hatırlıyorum.
Killer'ın gülüşüyle empati kurmaları hoş bir hareketti güç kıyasında Kid ve Killer dışındakileri ciddiye almak istemiyorum, içimden gelmiyor. :D

Üye silindi 5781

Bu benim lan direkt
Marco ile beraber olup ikisine girse de olur.
Arada Marco'ya ''Sen güçlülerden biriymişsin-yoi'' dedirtse.
Bir panel çizse sırf Marco+Sanji
biri Maviler içinde yakmış mavi alevi, diğeri de açmış super saiyan modunu yakmış kırmızı alevi zaten takım elbisesi de kırmızı.
Omuz omuzalar.
Ulan var bi hayalimiz , gaza geldim masayı ısırıyorum şu an.
Bir kare , iki sarışın , iki adam

Bu ikiliden biriyle sürtüşme yaşayıp birini yensin ben ona da okeyim ikisini sırayla yenmesi çok zor ya Luffy bile komutan yendikten sonra ölüp ölüp diriliyor. İmkansız yani :D
Ben ikisini sırayla alsın demedim zaten. O diyenlerin sorunu. Sanji'nin rakibi öz ve yaraşır olsun diyorum. Bunu da tayfanın ağır topu olan Sanji için istiyorum. Zoro'ya Kaido veren Oda, Sanji'ye de Jack dışında iyi bir rakip versin diyorum. Bu bölüm Oda, Sanji'yi, Robin için kullandı ve rezil etti. Ben de, karakteri böyle kullanacaksan en azından gerisini getir diyorum. Bu isteğim, Sanji'yi sevmeyenler veya ilgi çekici bulmayanlar için zaten ilgilendirmiyor. Ki ben Sanji'ye Kaido alsın demiyorum. Sanji'nin tayfadaki konumu her zaman 3. olacak. O yüzden Sanji'ye teke tek adam gibi vs verilmesi de Zoro'nun konumuna zarar vermez.

Bu benim lan direkt
Marco ile beraber olup ikisine girse de olur.
Arada Marco'ya ''Sen güçlülerden biriymişsin-yoi'' dedirtse.
Bir panel çizse sırf Marco+Sanji
biri Maviler içinde yakmış mavi alevi, diğeri de açmış super saiyan modunu yakmış kırmızı alevi zaten takım elbisesi de kırmızı.
Omuz omuzalar.
Ulan var bi hayalimiz , gaza geldim masayı ısırıyorum şu an.
Bir kare , iki sarışın , iki adam
Önceden Sasaki ve Who's Who alır, komutanla ne işi var diyenlerin şimdi en büyük Queen'ci olmasına ne diyorsun? ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık