Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack, Zunisha tankladı. Amiral ve Filo Amirali olan gemiye kafa attı. Mink ordusu ve Inu ,Neko ile dinlenmeden dövüştü. Sulong formlarına karşı yenilse de 2v1 şekilde bir savaş oldu. öncensinde de Sulong Minkleri yok etti. Ki aralarında da Inu'nun sağ kolu Shishilian ve Inu ve Neko'nun diğer iki elit adamları da var. Neden beğenilmedi anlamadım ? Jack bildiğin tamamen devirilemiyor Sanji bunu başarırsa çok büyük bir iş olur.
Jack ağır abi zaten. Ama Sanji gibi iadei itibara ihtiyaç olan karaktere kendisi gibi iadei itibara ihtiyaç duyan rakiple eşlemesini istemiyorum. Öyle ki Jack'e ayrı rakip verip Jack'in yenmesi daha güzel olur. Ya da Yamato ile karşılaşmasını isterdim. Çünkü 9 kızıl kının yanındaki 10. kişi toki olursa; Momo annesini görmesi ve üzerine Jack'in oraya basıp 9 kızıl kın ve Momo ve annesini korumak için Yamato, Jack ile teke tek kapışmasını isterim. Bu daha güzel olmaz mı ?

Lakin Jack vs Sanji olursa şayet. Jack'i çok iyi bilen denizciler Sanji'nin gücünü ciddiyetini anlayıp; Ödülünü yükseltirler.

Şunu tekrar atayım da sadece fanca bir istek olmadığını dair en azından sebep sunmuş olayım:
SANJİ ve DRAKE vs QUEEN
+Heat'i de ekle.

Jack ağır abi zaten. Ama Sanji gibi iadei itibara ihtiyaç olan karaktere kendisi gibi iadei itibara ihtiyaç duyan rakiple eşlemesini istemiyorum. Öyle ki Jack'e ayrı rakip verip Jack'in yenmesi daha güzel olur. Ya da Yamato ile karşılaşmasını isterdim. Çünkü 9 kızıl kının yanındaki 10. kişi toki olursa; Momo annesini görmesi ve üzerine Jack'in oraya basıp 9 kızıl kın ve Momo ve annesini korumak için Yamato, Jack ile teke tek kapışmasını isterim. Bu daha güzel olmaz mı ?

Lakin Jack vs Sanji olursa şayet. Jack'i çok iyi bilen denizciler Sanji'nin gücünü ciddiyetini anlayıp; Ödülünü yükseltirler.
Bakınca sanji bu arc yan karakter zaten kimseyi indirmez diyosun ama jack le de kapıştırılır kinq lede yukarda adamlar kaido big mom la vs atıyo buda torpille jackle felan atar nolcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık