Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, kiminle kapışacak?

Zoro hangileri ile mutlaka kapışacak?

• Shanks

Kullanılan: 9 9.5%
  • Mihawk

Kullanılan: 31 32.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 35 36.8%
  • Shiryu

Kullanılan: 51 53.7%
  • Son Dövüş: Mihawk

Kullanılan: 53 55.8%
  • Son Dövüş: Shiryu

Kullanılan: 18 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    95
O iş bitti artık ya.
Bu sorunun cevabını Oda vermedi mi? Mihawk Shanks'ı geçecek rakibi bekliyor. Zoro büyük ihtimalle ejder Shanks'ı çizecek.
Aslında çoğu kişinin ihtimal vermediği bir senaryo bu ama Zoro Shanks'ı indirirse Shiryu isterse makatına kadar elmas olsun kimsenin tatmin olacağını sanmıyorum o saatten sonra. Ama sen böyle bir senaryoda şu sıralamayı mı yapıyorsun ?

Shiryu, Shanks, Mihawk?

O iş bitti artık ya.

Aslında çoğu kişinin ihtimal vermediği bir senaryo bu ama Zoro Shanks'ı indirirse Shiryu isterse makatına kadar elmas olsun kimsenin tatmin olacağını sanmıyorum o saatten sonra. Ama sen böyle bir senaryoda şu sıralamayı mı yapıyorsun ?

Shiryu, Shanks, Mihawk?
Shiryuu En güçlü Sağkol
Shanks Yonko
Mihawk Yonko üstü

Shiryu Zoro'nun son rakibi olmayacak, böyle bir şey eminim ki çoğu kişi için hayal kırıklığı olur, en azından benim için. Shiryu Zoro için bir basamak görevi görecektir, son rakibinin Mihawk olacağını düşünüyorum.

Ee bu durumda Shiryu şu an ilk rakibi olacak Zoro'nun. Bb de Luffy'nin rakibi olacak demek bu. Sence erken değil mi bunun için ?
Bir şey demek zor. Sadece güç sıralaması yaptım. Belki Shanks soydaşlarıyla Im-sama için savaşır. Zoro'nun son düşmanı olur Mihawk öncesi. Ya da Shanks vs Mihawk görürüz. İhtimal çok.

Sen ne düşünüyorsun?

Luffy,Kaido ile karşılaşmadan direkt "Korsanlar Kralı" ünvanını alsaydı ben Luffy'i tam olarak Korsanlar Kralı olarak görmezdim.Çünkü bana göre korsanlar kralı ünvanı sadece hazineyi bulana verilen bir ünvan olarak görülmemesi gerekir.O ünvanı alan kişi aynı zamanda korsanların da en güçlüsü olabilmeli.

Bunun tek bir yolu da Luffy'nin evrenin en güçlüsü olarak nitelendirilen Kaido ile karşılaşması anlamına gelir ki öylede oldu.

Aynı şekilde Zoro,dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanını almak istiyorsa evrenin en güçlü kılıç ustası olan Mihawk'ı alabilmeli.Onun dışında Zoro,Mihawk ile karşılaşmadan bu ünvanı almasını mantıksız bulurum.

Zoro, Mihawk'ı yenen yada öldüren kişiyle kapışacak ve tabii ki kazanacak. Sonra da ünvanı alacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık