Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, kiminle kapışacak?

Zoro hangileri ile mutlaka kapışacak?

• Shanks

Kullanılan: 9 9.5%
  • Mihawk

Kullanılan: 31 32.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 35 36.8%
  • Shiryu

Kullanılan: 51 53.7%
  • Son Dövüş: Mihawk

Kullanılan: 53 55.8%
  • Son Dövüş: Shiryu

Kullanılan: 18 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    95
Zoro'nun çift kılıç kullanan aşırı karizmatik ve genç bi kılıç ustasıyla kapışmasını çok isterdim. Ama herkes tek kılıç kullanıyor. Muhtemelen rakipler Shiryu ve sonrasında Mihawak olur. Shiryu öncesinde bilmediğimiz biriyle dövüşür.

Peki ya shiryu iki meyve birden yerse? Karasakal sayesinde ya bu mümkün olursa? Hem elmas uyanışı hemde görünmezlik uyanışıyla hiçlik olursa. Belkide görünmezlik uyanışıyla shiryunun yaptığı saldırılar slashler bile gözükmeyecektir. Gözlem hakisiyle bil görülmezse? O zaman shiryu yenebilir mihawkı
Hiçlik kavramı olması muhtemel bir şey ve hesaba kattım bunu. Shiryu hiçlik kapısını açsa bile Zoro duyu ötesi kapıyı yani sembolik olarak 3. Gözü açacak. Bir de bunun üzerine kılıcı elmas olursa gerçekten yenilmesi imkansıza yakın bir adam olur Shiryu. Hani emin ol Shiryu'yu küçümsediğim falan yok. Bu adamı eğer konuştuğumuz özellikleri taşırsa evrende yenebilecek adam sayısı 1 elin parmağını geçmez. Fakat olay Shiryu'da o ağırlık olmaması. Mihawk çok başka bir şey.

Zannetmiyorım

Hatta şöyle söyleyim.

Zoro Wano'dan. Bundan eminiz. Ama Zoro'nun geçmişinden bahsedilmedi. Kuina'nın da geçmişinden bahsedilmedi.

Neden? Bahsedilebilirdi?

Çünkü Oda ileride onunla ilgili bir şeyler işleyecek ve o işi oraya saklıyor.

Ayrıca şuna cevap ver Mihawk gibi birisinin hapishane gardiyanıyla değiştirilmesi geröekyen kulağa düzgün geliyor mu?

Mihawk en güçlü kılıç ustası

Shanks'in rakibi.

Ama onu kim alacak? Teach yancısı. Hadi onu geçtim herifin yediği meyve görünmezlik. Cidden final rakibi Oda'nın Sanjiye eziyet etmrk için yarattığı meyveye mi sahip olacak güç olarak.

Ha diyecen ki yav Mihawkla savaşır

İyi de neden? Mihawk hangi koşulda Zoro'nun karşısına çıkar? Bir şekilde hükümey tsrafına geçse dahi zoraki olur bu.
Valla ben artık Oda'dan bir şey beklemeyi de teori üretmeyi de bıraktım. O kredisini tüketti. Hee bu saatten sonra Kuina görmek ister miyim diye soracak olursan istemem de.. Bana zembille gökten inecek adam değil 25 yıl yolunu yaptığı adamı rakip olarak çizsin kardeşim.

Ben zaten Shiryu Mihawk'ı alır demiyorum ki ?

Mihawk, Oda'nın 25 yıldır beslediği bir adam. Ve hala daha yatırım yapmaya devam ediyor. Neden ? Shiryu Mihawk'ı yesin diye mi ? Bu bana, Zoro'nun Mihawk'ı hocası olarak gördüğü için artık onunla dövüşmeyeceğini düşüncesinden daha kıytirik geliyor. Zoro'ya seni en güçlü halimle bekleyeceğim diyen ve her platformda kılıç ustalığına dikkat çekilen biri. Mihawk vs. Zoro mutlaka olmalı bana göre.

Zoro gibi bir çapsızın Mihawk gibi aşmış bir varlığa yetişip geçmesi mümkün değil. An fazla Fuji'yi alır. Ondan Mihawk'ı geçiyorum, kapıştırmaz mangaka ama diğerleriyle kapışır.

Elbaf ya da Raftel'de Karasakal ile kapışırlar. Sonra büyük savaş. En sonda bir mini arc Zoro vs Mihawk için gayet yeterli olur.

Hiçlik kavramı olması muhtemel bir şey ve hesaba kattım bunu. Shiryu hiçlik kapısını açsa bile Zoro duyu ötesi kapıyı yani sembolik olarak 3. Gözü açacak. Bir de bunun üzerine kılıcı elmas olursa gerçekten yenilmesi imkansıza yakın bir adam olur Shiryu. Hani emin ol Shiryu'yu küçümsediğim falan yok. Bu adamı eğer konuştuğumuz özellikleri taşırsa evrende yenebilecek adam sayısı 1 elin parmağını geçmez. Fakat olay Shiryu'da o ağırlık olmaması. Mihawk çok başka bir şey.

Valla ben artık Oda'dan bir şey beklemeyi de teori üretmeyi de bıraktım. O kredisini tüketti. Hee bu saatten sonra Kuina görmek ister miyim diye soracak olursan istemem de.. Bana zembille gökten inecek adam değil 25 yıl yolunu yaptığı adamı rakip olarak çizsin kardeşim.

Ben zaten Shiryu Mihawk'ı alır demiyorum ki ?

Mihawk, Oda'nın 25 yıldır beslediği bir adam. Ve hala daha yatırım yapmaya devam ediyor. Neden ? Shiryu Mihawk'ı yesin diye mi ? Bu bana, Zoro'nun Mihawk'ı hocası olarak gördüğü için artık onunla dövüşmeyeceğini düşüncesinden daha kıytirik geliyor. Zoro'ya seni en güçlü halimle bekleyeceğim diyen ve her platformda kılıç ustalığına dikkat çekilen biri. Mihawk vs. Zoro mutlaka olmalı bana göre.
Ya ben sana özel bir şey demedim. Genel fikrimi belirttim.

Ya işte bence de Shiryu ile değiştirilmesi Mihawk'ın saçma geliyor ama bir yanfan da neden rakip ılsunlar buna cevap vermek zor.

Rayleigh nasıl lütfünün ustasıysa zoronun ustası da mihawk, bence mihawk bir şekilde yenilecek devre dışı kalıcak. Ben son rakibi kuina yada shiryu diye düşünüyorum. Birde şöyle bir teorim var. Mihawk shanksın sağ kolu yani shanksın tayfadan, ikinci tümen komutanı.

Shanks vs luffy
Mihawk vs zoro

Böylede olabilir belli olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık