Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Monkey D. Garp vs. Zirve Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    258
Birbirimizi birçok ölümün eşiğini getirdik değil birçok kez ölümüne dövüştük...
Garp varken Wb'nin en güçlü olması.
Garp varken Kaido'nun en güçlü diye anılması.
Shiki'yi Sengoku ile birlikte yenmesi...
Chinjoo'yu ilk yenemeyip antreman yapıp yenmesi...
Oğlunun gücünün zirvesindeyken Kaido'nun gerisinde olması.

Garp'ın balonlukları saymakları bitmiyor. Garp gençken en fazla Kaido seviyesindedir daha fazlası çıkacağını sanmam.
2 kollu Shanks bu balonu patlatır.

Garp'ın balonlukları saymakları bitmiyor. Garp gençken en fazla Kaido seviyesindedir daha fazlası çıkacağını sanmam.
Çok iyi noktalara değinmişsin +1

+1 az kaldı Garp balonunun patlamasına

Garp'ı ben Yonkou gücünde görmüyorum. Amiral ile Yonkou arasında çok farkta görmüyorum. Akainu bana göre Yonkou seviyesindedir mesela. Diğerleri ise Akainu'nun bi tık altındadır. Garp'ın zirveside Akainu'dur. Roger'ı kovalaması bişe değiştirmiyor bir Amiral KK Seviyesinde ki bi adamla aşık atabilir bana göre. Bu Vs'de ikisindede şans var ama ben Garp'a verdim yinede belki beklediğimden güçlü çıkar diye. Çıkmazsada Shanks %1 de olsa daha önde.

[Garp'ın gençliği serinin zirve güçlerindendir. Buna itiraz eden varsa ona ayrıca açıklama yapılır.]
Bu dağ yok etme işine ne kadar takılmışsınız. Chinjao yarı komedi unsurları içeren bir karakter. Luffy'ye ilk etapta nefret duyması için Garp'tan yediği dayak var bu adamın. Sivri kafasıyla hiç efektif olmayan saldırıları var. Gülsen mi ciddiye mi alsan arada kalırsın karşında görsen. Garp kafasını içeri göçertti, Luffy sivriltti yıllar sonra. Komiklik olsun diye de yapılmış gibi sanki biraz. Adamın kafası içe göçtü gözleri pörtledi ama Garp bunu alıp Impel Down'a tıkmamış görünüşe göre. Ciddiyet yok yani ortada. Çok büyütüyorsunuz antrenman için dağ yıkma olayını, Garp tek attı geçti işte.

Shiki'yi Sengoku'yla birlikte yenmesi durumu ise adam ortalığı ayağa kaldırıyor ve denizcilerin ana karargahında kargaşa çıkarıyor, ortalığı yıkıyor. Haliyle bir an önce zaptedilmesi lazım. Nitekim öyle de oluyor. Karargahın yarısının yıkılması için Shiki'nin uygun bir meyvesinin olduğunu es geçmemek gerekir.

Evet Garp bir türlü en güçlü ünvanını alamadı ancak onlara çok yakın güçte olmaması için bir sebep değil bu. Zaten Kaido'dan alamaz şu an yaşlı. Gençliğinde ise birçok güçlü isim mevcut.

- Bir çok kez ölümüne dövüşebilmeleri denk olduklarını gösterir denk olmasalar sadece bir kez dövüşürler biri geberir olay biter.
- En güçlü ünvanı olan adamı bir amiral komalık etti.
- En güçlü yaratık denmesi Kaido'yu yenilmez yapmaz fiziksel olarak en güçlü varlık olabilir yine de tokat manyağı yapmışlar
- Item düşsün de paylaşalım diye birlikte dalmıyorlar bu adamlar denizci görevleri o kaldı ki Garp nasıl bir vahşet saçmışsa o savaşta bunu buradan alın tribine girmiş denizciler
- Hatırladığım kadarıyla ününü duyup antrenman yapıyor daha önce dövüşmüşlüğü yok denk gelince de tek atıyor zaten
- Oğlunun gücü belli değil, bildiğimiz kadarıyla dünya hükumeti için en büyük tehdidi oluşturan ve en çok aranan adam ki bunlar olmasa bile oğlu diye babasıyla aynı güçte olmak zorunda değil. Garp'ın potansiyel gücünü merak eden Luffy'nin gelişimine ve potansiyeline baksın.

Forumda Garp'a bok atmak modadır. Wb fanlarına selam çakılır aynı zamanda bunu yaparken. Oda bölüm çıkarana kadar böyle takılın ne diyim adam çizdikçe moda değişiyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık