Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Monkey D. Garp vs. Zirve Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    258
Mangaka çizse savaşı geri durcaklarını mı düşünüyorsun cidden.Wb nin karşısına dikilmiş amiraller ve paso Roger kovalamış bir adam şenksten korkacaksa şenks gitsin kral falan olsun.
Garp rogeri kovalamadı çünkü roger kaçmadı garp dan. Denizcilerin korsanları araması çok normal çünkü işleri bu. Smoker luffy yi arayıp yakalamak istemesi luffy yi kovaladığı anlamına gelmez. Ayrıca wb de kral olmak istemedi her korsanın kral olma diye bir hedefi yok o yüzden shanks çok güçlü olsa bile hedefi krallık olmadığı sürece neden olsun. Shanks gelince herkes dondu kaldı gelin dalın yiyorsa dedi kimse dalmadı. Şimdi 3 amiral dalsa alırlardı veya garp sengoku dalsa alırlardı demeye gerek yok çünkü 3 amiral kaido veya bm ye dalsa onları da alırlar marifet zaten cesaret edip dalabilmek.

Orda Garp Shanks'a dalsa Garp vs Shanks olmaz.Denizciler vs korsanlar olur ki kişisel sebeplerinden dolayı o hareketi yapamaz zaten.

Ayrıca her şeye mantık bulmaya çalışmaya gerek yok bence.Oda'nın oraya Shanks'ı getirme amacı savaşı bitirmekken Garp'ı ona saldırtarak yeni bir savaş başlatamazdı doğal olarak.
Tabiki de öyle ama denizcileri biraz daha ağır başlı göstermeliydi Oda. Denizciler çöp askerler hariç ağır bir kayıp almadı ve birden bir yonko gelince hepsi izledi sadece. Garp sengoku veya amiraller shiki nin geldiği vakit gibi ayakta durup shanksin karşısına çıkıp konuşup anlaşıp savaşa son vermeliydiler ama
mangada bildiğin shanks gelip ayar verip savaşı bitireceksiniz diyor.

Tabiki de öyle ama denizcileri biraz daha ağır başlı göstermeliydi Oda. Denizciler çöp askerler hariç ağır bir kayıp almadı ve birden bir yonko gelince hepsi izledi sadece. Garp sengoku veya amiraller shiki nin geldiği vakit gibi ayakta durup shanksin karşısına çıkıp konuşup anlaşıp savaşa son vermeliydiler ama
mangada bildiğin shanks gelip ayar verip savaşı bitireceksiniz diyor.
Ben Shanks'ın mfdeki atarını boş görüyorum.Oda karaktere karizma kastırmaya çalıştı o kadar.

Garp rogeri kovalamadı çünkü roger kaçmadı garp dan. Denizcilerin korsanları araması çok normal çünkü işleri bu. Smoker luffy yi arayıp yakalamak istemesi luffy yi kovaladığı anlamına gelmez. Ayrıca wb de kral olmak istemedi her korsanın kral olma diye bir hedefi yok o yüzden shanks çok güçlü olsa bile hedefi krallık olmadığı sürece neden olsun. Shanks gelince herkes dondu kaldı gelin dalın yiyorsa dedi kimse dalmadı. Şimdi 3 amiral dalsa alırlardı veya garp sengoku dalsa alırlardı demeye gerek yok çünkü 3 amiral kaido veya bm ye dalsa onları da alırlar marifet zaten cesaret edip dalabilmek.
Kaçtı demiyorum ki zaten.Kovalamak sözü sürekli dövüşmek yakalamak için peşinde koşmak anlamında.Roger genç Wb ile denk olan bir adam.Yaşlısının alayını tokatladığı bu düzende genç wb dengi olan Rogerdan korkmayan çekinmeyen adam şenksi kaale dahi almaz korku mevzusunda.Diğer amirallerin de çekindiğini hiç sanmıyorum.Kizaru,aokiji falan hala saldırıyordu luffynin arkasından.Orda savaşın bitmesi gerekiyordu ve bitti.Şenks bitirmese başkası bitirecekti.

Kral olma mevzusunu lafın gelişi salladım.Kral dediğim de en güçlü falan anlamındaydı.

Bilemiyorum. Zirve Garp'ı nasıl değerlendirdiğimize bağlı. Zamanında Roger'a en çok sıkıntı çıkaranmış kendileri. Fakat vakti zamanında Smoker da Luffy'ye en çok sıkıntı çıkaranlardan biriydi. Eğer Garp, Roger'a sıkıntı çıkarabilenler içinden, buna en çok yaklaşan kişiyse Shanks alır bunu.
Smoker Luffy’e zirve çağında sıkıntı çıkarsın öyle karşılaştırın. Smoker ile Garp bakın o zaman denk oluyor mu .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık