Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Got'da çatır çatır öldüler o da dehşet para kaldırıyor. Doğru zamanda iyi ölüm sağlanırsa seriye daha çok bağlanır. 14 yaşındaki çocuklar dünyadan o kadar da habersiz değil, gayet acımasızlar. Hatsu'yu Prenses harcasa güzel olurdu.
Got kurgu olarak şaheser zaten.Ne kadar son iki kitapta konuyu içinden çıkılmaz hale getirse de yine de çok sağlam o konuda.

Akraptor ve prensin ölümleri dışında Togda hatırladığım ölüm yok.Olursa bir de Jinsung Ha Reyiz işte.

Got kurgu olarak şaheser zaten.Ne kadar son iki kitapta konuyu içinden çıkılmaz hale getirse de yine de çok sağlam o konuda.

Akraptor ve prensin ölümleri dışında Togda hatırladığım ölüm yok.Olursa bir de Jinsung Ha Reyiz işte.
Hatsu'yu öldürmeyi planlamış sağ kolun şeytanına ama yapamamış. Ben olsam ikiz prenseslere yem yapardım. Karakter harcamaktan korkmasalar acayip iyi olcak ama işte yapamıyor.

Hatsu iyi karakter seviyorum ben onu o kalsın. Minseng'i, Wangnan'ı falan harcasın Yinwha da ölebilir Tangsuyuk takımının hepsi ölse üzülmem lan aslında :oleyo2: Kesmedi mi bi de Leesoo patlatsın :rolleyes:

En nefret ettigim olay karakterlerin okuyucu oylariyla populerlik siralamasi yapilmasi ve en. Cok oy alan karakterler uzerine konulara eginilmesi....igrenc bir satis projesi ama hep yapiliyor.gintama da bunu komedi ile elstiren boyle bir bölüm vardi.cok gulmustum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık