Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu Wangnan'ın Zahard ile olayı ne ya yüzük-anahtar ve 13 ay serisi arasında net bir bağlantı var.
Wangnan'ın ise yaşının cidden bayağı bir büyük olduğu söylendi Karaka ile kardeş olabilecek kadar denildi ama gerçekten kardeşler mi?

Bir de Wangnan'ın cidden Zahard ile doğrudan bir bağlantısı var mı? Aile gibi vb.
Kan enjekte edilmiş tarzında demiyorum bundan bahsetmiş zaten Mangaka.

Hangi fontu, kaç punto da kullandığını falan da yazsana. Belki ben de deneyebilirim bu tarz şeyler. İşe yarar belki :S
Webtoonsun kullandığı font anime ace 2.0, wild words de buna çok yakın yaygın kullanılan bir font imiş. Boyut olarak sabit bir şey yok balona yazıyı ortalayınca olabildiğince kelimeleri kesmeden nasıl göze uygun geliyorsa büyüyüp küçültüyorsun veya kelime alt satırda bütün dursun diyorsan enterlıyorsun. Deneyimlediğim kadarıyla bu . Klonlamada da resmi iyice yakınlaştırıp fırça büyüklüğünü ayarlıyorsun ve uygun şekilde kopyalıyorsun, eh mükemmel olmuyor ama üstüne yazı yazıldığı için o kadar da mühim değil.

Webtoonsun kullandığı font anime ace 2.0, wild words de buna çok yakın yaygın kullanılan bir font imiş. Boyut olarak sabit bir şey yok balona yazıyı ortalayınca olabildiğince kelimeleri kesmeden nasıl göze uygun geliyorsa büyüyüp küçültüyorsun veya kelime alt satırda bütün dursun diyorsan enterlıyorsun. Deneyimlediğim kadarıyla bu . Klonlamada da resmi iyice yakınlaştırıp fırça büyüklüğünü ayarlıyorsun ve uygun şekilde kopyalıyorsun, eh mükemmel olmuyor ama üstüne yazı yazıldığı için o kadar da mühim değil.
Şu webtoonsun kendisinin olanı ile 412. bölüme çok fazla özenmeden bir şeyler deniyordum ben de :D Aklıma gelmişken sorayım madem.
Kallavan bölük mü yoksa bölüm komutanı mıydı? Bir de Charlie'nin bahsettiği şu yerden Kallavan'dan mı yoksa şu iğneli kızdan mı bahsediyordu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık