Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Ön gösterim ve tartışma başlığını kaldırınca öngösterimler yayınlanmamış mı oluyor.:artiz: Bunları merak edenler nereden bilgi alacak yada tartışacak, yanlış bilmiyosam başka türkçe forumda yok.
Bence başlık kaldırılmamalı, One Piece spoiler başlıklarının kaldırılmadığı gibi.

Ön gösterim ve tartışma başlığını kaldırınca öngösterimler yayınlanmamış mı oluyor.:artiz: Bunları merak edenler nereden bilgi alacak yada tartışacak, yanlış bilmiyosam başka türkçe forumda yok.
Bence başlık kaldırılmamalı, One Piece spoiler başlıklarının kaldırılmadığı gibi.
One Piece spoilerında isteyenler tadımlık bir şeyler görüp birkaç saat en geç bir gün sonra yeni bölümü okuyor. ToG'da 3 hafta sonraki bölüm tam olarak çıkıyor. Ona bakan ana başlığa yazmıyor bölüm çıktığında. Bu da diğerlerini de okumaya zorluyor. Sonuç olarak çoğu kişinin raw ve Cletus'un kişisel çevirisinden okuduğu bir seri haline geliyor. Başlık olmazsa bakan az çok yine bakar, kaynağın neresi olduğu belli. Ama her şeyi tartışıp bitirmez. Gelin hep beraber İngilizce günceli takip edelim yanında blog yazısını da okuyabiliriz :)

Op spoilerı bunda yayınlananlarla karşılaştırılamaz 2 resim 2 diyalog yayınlıyorlar orada bunda ise direk 3 bölüm veriyor. Ben kaldırılsın dedim ama çoğunluk kalkmasın derse de yapacak bir şey yok elden geldiğince bakmamaya çalışacağız :D

İngilizce bilmeyenler?
Türkçe çeviri bekleyen adam gelir burayı okursa yine spoiler yemiş olacak.

Op gibi iki saat sonra çevirisine yayınlayacaksanız o ayrı. O zaman destekliyorum düşüncenizi.

Bunları kast etmedim ya, bazen alakasız acayip bilgiler oluyor, onları mangadan anlayıp çıkaran varsa helal olsun.
Hangi bilgilerden bahsediyorsun bilmiyorum ama bazen referansları takip ettiğimde Siu nun twit çevirilerine falan ulaşıyorum. Ayrıca fancafe soru cevapları gibi şeyler var. Fancafe buluşmaları a falan katılıyor belki orada birseyler söylüyordur. Heryerden bilgi yağıyor yani.

E bu hafta bölüm yokmuş. Hiç beklemediğim bi şeydi bu :( ön gösterim olduğu halde bölüm neden çıkmaz ki
Raw i çıkmış naver de var. Çeviriye alakalı bir sıkıntı çıkmıştır belki ama neden haftaya ertelendi onu anlamadım.
Siu nun blogpost u da çıkmış ve herhangi bir aradan bahsetmiyormuş. Ben okumadım spoiler yemeyelim diye ama öyle diyorlar. Bir ara yine böyle birey olmuştu ama o zaman da yine aynı gün gelmişti çeviri böyle haftaya gelecek falan yazıyordu. Fan çevirilerine kaldık :D

Son düzenleme:
Hangi bilgilerden bahsediyorsun bilmiyorum ama bazen referansları takip ettiğimde Siu nun twit çevirilerine falan ulaşıyorum. Ayrıca fancafe soru cevapları gibi şeyler var. Fancafe buluşmaları a falan katılıyor belki orada birseyler söylüyordur. Heryerden bilgi yağıyor yani.
Öyledir o zaman wiki baya bilgi yüklü oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık