Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
https://puzzmos.com/manga/tower-of-god/234
Burada adamın görünmez olmasını sağlayan gözlemci D seviye item.

İlk kattaki Naramuda'nın seviyesi 7D idi. Yani o da D seviye item. Sonra tren istasyonunda Hong Danhwa'nın kılıcı Krishina'da bu kılıç ile aynı seviye muhtemelen. Arie Inıeta kullanmıştı hatırlarsınız.

Anak'ın Yeşil Nisan misal normal hali 7B seviye iken ateşlendiğinde A seviye oluyor.

Yura Ha'nın çantası C seviye üstü dendi bu birazda 3 tane işlevi olduğundan kaynaklı. Atak gücünü arttıran bir itemden çok destek itemi.

Adori Zahard'ın sahip olduğu Altın Kasım ise S seviye bir item ve en güçlü 13 ay serisi itemi.

En güçlü item ise Arie Hon'un sahip olduğu S+ seviye item White Oar.

Acaba Zahard'ın kullandığı iğnenin seviyesi ne kadardır :/
Ufak bir detaydan güzel bir yorumlama olmuş açıkçası. Zahard konusunda eğer eski macerası havalarında iken sahip olmuşsa çok da uber çıkacağını sanmıyorum ben. Ama o düşüncemi de "Abi en güçlü adam, bizim veletler falan da gelişecek falan elbet güçlüdür" düşüncesi bir acaba dedirtiyor bana.

Ufak bir detaydan güzel bir yorumlama olmuş açıkçası. Zahard konusunda eğer eski macerası havalarında iken sahip olmuşsa çok da uber çıkacağını sanmıyorum ben. Ama o düşüncemi de "Abi en güçlü adam, bizim veletler falan da gelişecek falan elbet güçlüdür" düşüncesi bir acaba dedirtiyor bana.
Zahard'ın silahı çok güçlü gözüktü ama bu birazda kullanıcısının çok iyi olmasıyla alakalı. Anak istediği kadar Yeşil Nisan'da ustalaşsın kendini geliştirmediği sürece onu tam potansiyeliyle kullanamaz.
Arie Inıete ilk kez Kırıshina'yı kullanmasına rağmen Hong Danhwa'dan daha iyi kullanmıştı misal onu White kullansa daha da güçlü etkisi olabilirdi.
O yüzden ben de çok abartılı bir şey beklemiyorum ama 3. ateşlemesi B seviyedir diye düşünüyorum.

Spoiler başlığını kaldıralım evet evet kesin kalksın bölüm öyle bir yerde bitiyor ki insan dayanamıyor bakıyor :utaniyorum: uyuşturucu bağımlısının dolabına maddeyi koyup bunu kullanma demek gibi bir şey o başlık :rolleyes: yapmayın yazıktır günahtır :D

Ön gösterimi elimizden almayın :( en azından hiç bahsetmemek çok sert olur. Bu başlıkta spoiler a alınsa da normal spoiler ile karıştırılır. Kalsın konu isteyen girsin okusun veya link paylaşılmasa bile tartışılacak bi yer olarak kalsın.

Zahard'ın silahı çok güçlü gözüktü ama bu birazda kullanıcısının çok iyi olmasıyla alakalı. Anak istediği kadar Yeşil Nisan'da ustalaşsın kendini geliştirmediği sürece onu tam potansiyeliyle kullanamaz.
Arie Inıete ilk kez Kırıshina'yı kullanmasına rağmen Hong Danhwa'dan daha iyi kullanmıştı misal onu White kullansa daha da güçlü etkisi olabilirdi.
O yüzden ben de çok abartılı bir şey beklemiyorum ama 3. ateşlemesi B seviyedir diye düşünüyorum.
Zahard'ın silahını ona kim vermişti, testleri doğrudan gardiyanlardan alınca ödüllerde absürt derece iyi olursa şahsen şaşırmam.

Zahard'ın silahını ona kim vermişti, testleri doğrudan gardiyanlardan alınca ödüllerde absürt derece iyi olursa şahsen şaşırmam.
Atölye'de Baş öğrenci mi ne onun testini geçince kazanmış. Yani öğrencinin yaptığı bir item bile o kadar güçlü ki bunun öğretmeni, baş öğretmeni, babası var :/

Bu adamlarda belki öğrencidir. Atölye görevlisi olarak kendilerini tanıttılar. Ama Kan Tamarası ve Beyaz Kutsal Ayna'yı bunlar yapmıştı. Koon ve Varagarv'ın aldığı itemler.
https://towerofgod.fandom.com/wiki/Io

Son düzenleme:
Atölye'de Baş öğrenci mi ne onun testini geçince kazanmış. Yani öğrencinin yaptığı bir item bile o kadar güçlü ki bunun öğretmeni, baş öğretmeni, babası var :/

Bu adamlarda belki öğrencidir. Atölye görevlisi olarak kendilerini tanıttılar. Ama Kan Tamarası ve Beyaz Kutsal Ayna'yı bunlar yapmıştı. Koon ve Varagarv'ın aldığı itemler.
https://towerofgod.fandom.com/wiki/Io
Bu kadar bilgiyi wiki nasıl yazıyor, Siu doğrudan mı paylaşıyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık