Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Seri gerek evreni gerek hikayesi ile kaliteli olmasına rağmen odaklanılan küçük hikayeler ve yan karakterlerin geçmişine derinlemesine inilmesi, serinin gidişatını bozuyor.
Anlatılan evrenin genişlemesi başka nasıl olacaktı dostum? Tolkien misali salt bilgi verir gibi bölüm sonlarında blog yazılarında falan şu ırk şöyledir, şu aile böyledir falan deyip geçiştirse miydi? Buna hikaye anlatımı denilmez.

Hikayenin, asıl halinin %20'sine bile gelmediğini düşünüyorum.
Kaldı ki merak ettiğimiz konuları da bu kadar erken hikayede işlemesi asıl çok istediginiz senaryo kalitesine ters olur.
Zahard, prensesler, gardiyanlar, FUG'u bırak daha seviyecileri yeni yeni görmeye başladık. Hala bizimkilerin 50. kat veya daha üstünde olduklarını söylememe gerek yok herhalde.
Kulenin tarihi ile ilgili konuları da yavaş yavaş gün yüzüne çıkarıyor. Az ucundan gösterse de çiziyor yazar ve tahmin üretiyoruz.
Hangi yazar serisinin dinamiklerini oluşturan konuları ilk arclarda paylaşır, ben görmedim açıkçası.
Hep diyorum keşke webtoon değil de roman olarak yazsa şunu daha iyi olur diye Siu'nun ama her zaman istediğimiz şey olmuyor maalesef. Her seride karşılaştığımız sahnelerle karşılaşabiliyoruz, dövüş sonrası bayılmalar ve düşmanın sonradan müttefiki olması gibi şeyler.
Pek kalmadı yani özgün şeyler bu aralar, bulan olursa dm atarsanız sevinirim.

Hikayenin, asıl halinin %20'sine bile gelmediğini düşünüyorum.
Kaldı ki merak ettiğimiz konuları da bu kadar erken hikayede işlemesi asıl çok istediginiz senaryo kalitesine ters olur.
Zahard, prensesler, gardiyanlar, FUG'u bırak daha seviyecileri yeni yeni görmeye başladık. Hala bizimkilerin 50. kat veya daha üstünde olduklarını söylememe gerek yok herhalde.
Kulenin tarihi ile ilgili konuları da yavaş yavaş gün yüzüne çıkarıyor. Az ucundan gösterse de çiziyor yazar ve tahmin üretiyoruz.
Hangi yazar serisinin dinamiklerini oluşturan konuları ilk arclarda paylaşır, ben görmedim açıkçası.
Hep diyorum keşke webtoon değil de roman olarak yazsa şunu daha iyi olur diye Siu'nun ama her zaman istediğimiz şey olmuyor maalesef. Her seride karşılaştığımız sahnelerle karşılaşabiliyoruz, dövüş sonrası bayılmalar ve düşmanın sonradan müttefiki olması gibi şeyler.
Pek kalmadı yani özgün şeyler bu aralar, bulan olursa dm atarsanız sevinirim.
Keşke 2. Sezon 60. Katta falan başlasaydı. Bir çok kişi bunlar nasıl güçlendi demezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık