Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Phantanium muhtemelen yoldan geçerken Baam'ın annesine yardım edeyim dedi. Baam'ın içine gücünden bir zerre koydu(sarı küre) yoluna devam etti. Novellerdeki üstdüzey tanrısı karakterlerin alt tabaka insanlara acıyıp yardım etmesi gibi.

Normalde gaza gelmemiz gereken sahneler biraz sıradanlaştı sanki. Birkaç bölümdür aynı şeyler oluyor gibi baam shinso küresi yapıp vuruyor. Serinin o eski tadını alamıyorum nedense. Baam güçlense bile seri ilerlemiyor, birkaç archtır White ve köpek adamlarla uğraşıp duruyoruz. Ara Siu'ya iyi gelmemiş pek.

White Baam'ın asıl düşmanları ile kıyaslandığında denizdeki bir kum tozundan başka bir şey değil aslında.
White’ı yenebilmesine fazla şaşırmıyorum. Ne kullanarak yendiğine takıldım.

Bu çocuk o kırmızı iğneyi kendine sokup admin gibi olabiliyordu, etraftaki shinsoo titremeye başlıyordu falan. Ondan bi tane daha var. Birkaç tane daha bulacak. Siyah mart var ve diğer 13 kılıcı da muhtemelen kendine sokabilecek. Kırmızı ve mavi yaratık dönüşümlerini de kullanmıyor şuan ve onları tam vücut yapma ihtimali var.

Her şeyi bi anda kullanıp kendi vücudunu parçalayarak white’ı dövmesini bekliyordum ben. Sonra diğer kılıçları ve iğneleri bulunca giderdi zahard’a falan. O zamana kadar kendisi de güçlenirdi.

White’ı indirse ruhları emme ihtimali de var. Biz belki kallavan’la dövüşür diyorduk da SIU ana karakteri savaş sonu gelecek aile reisine hazırlıyor bile olabilir artık. Dövüşmez ama zaman atlamasından önce kallavan’a yaptığına benzer bişey yapar belki. Biraz fazla ayarsız oldu çocuk. Kendini ilah sanmadan bi duvara toslaması lazım.

Baam’ın planı başından beri white’ı kendine çekip tüm gücünü kendine almakmış. White aynı niyetle baam’a saldırıyor ama baam başarıya ulaşacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık