Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Oyunda Bill’in bi ortağı vardı ve o hikaye sonunda ölü buluyorduk onu.Bölümü daha izlemedim ama galiba Bill’i de öldürmüş dizi o arada.Bill hikayesi favorim değildi o yüzden çok sallamadım

twd e göre daha gerçekçi geldi full anarşinin hakim olduğu hükümetin ortada olmadıgı bi düzen vardı orada ama bu dizideki evren daha gerçekçi geldi. ilk iki bölüm başarılı yalnız bunlar ne kadar iğrenc zombiler kusucam izlerken .

zombinin kadına french kisa yaptığı sahne 🤢

3. bölüm sanırım pek sevilmemiş burada. imdb bölüm puanı da düşük. bence muazzam bir bölümdü . sinema filmi tadındaydı . on the nature of daylight çalınca ben eridim zaten. bölümü beğenmeyenler nesini beğenmemiş anlamadım. izlediğim en iyi dizi bölümlerindendi bu dizi olmus

3. bölüm sanırım pek sevilmemiş burada. imdb bölüm puanı da düşük. bence muazzam bir bölümdü . sinema filmi tadındaydı . on the nature of daylight çalınca ben eridim zaten. bölümü beğenmeyenler nesini beğenmemiş anlamadım. izlediğim en iyi dizi bölümlerindendi bu dizi olmus
Bence de güzel bölümdü ama işte ''full gay'' olunca dizi sitelerinde ki yorumları okusan... Sanki tüm platformlara milyon dolar yatırmışta yatırımın karşılığını alamamış gibi yakınmalar kaçak izliyorsun zaten derdiniz ne....

Bence de güzel bölümdü ama işte ''full gay'' olunca dizi sitelerinde ki yorumları okusan... Sanki tüm platformlara milyon dolar yatırmışta yatırımın karşılığını alamamış gibi yakınmalar kaçak izliyorsun zaten derdiniz ne....
3. Bölüm bence de çok iyiydi ama maalesef modern çağın sorunlarından biri olan Review bombing'e maruz kaldı.

Imdb'de 3. Bölümün aldığı puan sayısına bakarsanız bir terslik olduğu anlaşılıyor zaten, bu bölüme diğer bölümlere göre 2 kat fazla puan girilmiş.
En az 20 binden fazlası 1 puanı direkt yapıştırmış.
Profesyonel kurulmaların değerlendirme yaptığı Rotten Tomatos'a baktığımızda ise bölüm 97 gibi müthiş bir puana sahip.

3. Bölüm bence de çok iyiydi ama maalesef modern çağın sorunlarından biri olan Review bombing'e maruz kaldı.

Imdb'de 3. Bölümün aldığı puan sayısına bakarsanız bir terslik olduğu anlaşılıyor zaten, bu bölüme diğer bölümlere göre 2 kat fazla puan girilmiş.
Profesyonel kurulmaların değerlendirme yaptığı Rotten Tomatos'a baktığımızda ise bölüm 97 gibi müthiş bir puana sahip.
cünkü the last of us’ın izleyici kitlesine cok paralel bir bölüm değildi. bu diziyi izleyenler dram dizileri filmleri muhtemelen sevmezler çoğunlukla. ama benim gibi dram sevip zombi dizisinde böyle bir bölümle karşılaşanlar 10/10’u basarlar :D ayrıca sondaki not falan olsun güzel mesaj verdi bölüm filler gözüyle bakmamak lazım.

Bölüm için %97 normal. Şartları okumuyor insanlar. Ha gay olmak zorunda değilsin yine de böyle bir evrende ayrı mesele,zaten ''oo biladerim gel bakam yiyişek'' diye yaklaşmadı karakterlerde. Daha çok 1 ses 1 nefes yanında yoldaştı. Son yıllarda ki saçma dayatmalı olayları sevmiyorum da şu bölüm bence kaliteliydi. Hehehe eklentisi bile düşünülmüş ya...

Bölüm için %97 normal. Şartları okumuyor insanlar. Ha gay olmak zorunda değilsin yine de böyle bir evrende ayrı mesele,zaten ''oo biladerim gel bakam yiyişek'' diye yaklaşmadı karakterlerde. Daha çok 1 ses 1 nefes yanında yoldaştı. Son yıllarda ki saçma dayatmalı olayları sevmiyorum da şu bölüm bence kaliteliydi. Hehehe eklentisi bile düşünülmüş ya...
adam zaten daha önceden bi erkekle yapmamıştı bile öyle vıcık vıcık bir şey olmadı. yalnızlığın da etkisi büyük herhalde.

Oyunu oynamadım. Diziyi de izlemeyecektim ama yine de nick olarak seçtiğim Ron Swanson karakterini canlandıran Nick Offerman'ın oynadığını öğrendiğimden izleyeyim dedim. Bir tek 3. bölümde rol aldığından, o bölümü izledim sadece.

Bölümü beğendim. Salgın sırasında yeşeren bir aşk hikayesi. Görüntü yönetimini özellikle güzeldi.

Kimin kimi sevdiğini umursayan biri değilim ama artık, Ron Swanson denince aklıma Parks and Recreation'daki Nick Offerman'ın değil de bu dizideki Nick Offerman'ın sahneleri gelecek.

Yeni nick arıyorum kendime.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık