Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker şu söylediğin anime manga yada neyse artık onlarla ilgili hiç bişe bulamadım Google'dan baktım ama yabancı sayfalar çıktı görsellerde de doğru düzgün resimler yoktu onları biraz açıklar mısın niyeyse acayip merak ettim :D
Bide Smoker oda 1 manga sayısını nasıl hazılıyo biliniyo mu? Yani hepsini kendisi mi çiziyo yardımcıları var mı bilgisayarda mı yapılıyo bi sayfanın çiziminde sorun olursa bütün sayfa çöpe mi gidiyo yoksa photoshopla falan düzeltiliyo mu konuşma balonlarının olacağı yerler boşluk mu oluyo yoksa orası çizilip balonlar sonradan mı ekleniyo bide çizim videoları falan var mı?
Smoker bi soru daha :D manga 638 de üstteki resimde Jinbei'nin sakalı savaşın ortasında uzayıp 1 metre falan mı oluyo yoksa o siyah gölge ince uzun bi adamı mı gösteriyo tam anlayamadım ne olduğunu ayrıca eğer birisinin gölgesiyse acayip Aokiji'ye benziyo :D
Diğerine dair çok bir şey yok. Riki-Oh'u şuradan okuyabilirsin;

http://manga.animea.net/riki-oh.html

Oda'nın asistanları var. Hep birlikte çizim yapıyorlar. 3 gün falan sürüyordu yanlış hatırlamıyorsam. Mangayı nasıl çizdiğine dair bir video yok, ama Luffy çizimini aşağıdaki videodan izleyebilirsin;

http://www.youtube.com/watch?v=RMoldftLJLE

Orada Jinbe'nin sakalı uzamıyor. Kaftanı ve sakalı siyah olduğu için birleşik görünüyorlar.

Hata yok bence. Vergo'yu yendiği yer ile harpy kadının öldüğü zaman arasında vermiştir kalbi. Law kendi kalbini geri almadan Smoker'a kalbini geri verecek biri değildir diye düşünüyorum.
Vergo'yu yendiği kısım, Caesar'ın Smoker'ın kalbi ile şov yaptığı kısımdan sonra oluyor yalnız. Eğer dediğin gibi olsa, Smoker özellikle "Caesar neden kalbimin onda olduğunu sanıyordu?" demez, Law'ın onu oyuna getirdiğini anlardı. Hatta Smoker kalbinin yerini sorduğunda, Caesar kendinde olduğunu söylüyor.

Diğerine dair çok bir şey yok. Riki-Oh'u şuradan okuyabilirsin;

http://manga.animea.net/riki-oh.html

Oda'nın asistanları var. Hep birlikte çizim yapıyorlar. 3 gün falan sürüyordu yanlış hatırlamıyorsam. Mangayı nasıl çizdiğine dair bir video yok, ama Luffy çizimini aşağıdaki videodan izleyebilirsin;

http://www.youtube.com/watch?v=RMoldftLJLE

Orada Jinbe'nin sakalı uzamıyor. Kaftanı ve sakalı siyah olduğu için birleşik görünüyorlar.

Vergo'yu yendiği kısım, Caesar'ın Smoker'ın kalbi ile şov yaptığı kısımdan sonra oluyor yalnız. Eğer dediğin gibi olsa, Smoker özellikle "Caesar neden kalbimin onda olduğunu sanıyordu?" demez, Law'ın onu oyuna getirdiğini anlardı. Hatta Smoker kalbinin yerini sorduğunda, Caesar kendinde olduğunu söylüyor.

Cevap için teşekkürler bişe daha sormak istiyorum: Hani dedin ya asistanlarla birlikte hazırlıyo diye son çıkan manga sayısında dof'u asistanlar çizmiş olabilir mi ? fan yapımına benziyodu bütün dof çizimleri ama diğer çizimler normaldi sadece dof çizimleri öyle görünüyodu ?

Cevap için teşekkürler bişe daha sormak istiyorum: Hani dedin ya asistanlarla birlikte hazırlıyo diye son çıkan manga sayısında dof'u asistanlar çizmiş olabilir mi ? fan yapımına benziyodu bütün dof çizimleri ama diğer çizimler normaldi sadece dof çizimleri öyle görünüyodu ?
Asistanlar karakter çizmezler, sadece eksik kısımları, arka planları tamamlarlar.

Üstad Acacia'nın ziyafet menüsündeki; Dünya, hava, tanrı ve atom. Bunlar bildiğimiz hava/dünya/atom vs mi? Yoksa sadece isimleri mi öyle?
Açıklandıysa eğer şöyle kısaca anlatır mısın.
İsimleri öyle.

abi dofta haoshoku çıktı ya şimdi bu 3 amiralde haoshoku varmı yokmu onla ilgili birşey geçti mi açıklama falan ya da mangada
Hayır. Açıklama yok, ancak çıkabilir.

bu resimdekiler hakkında bi açıklama var mı.. bu kadar devi ilk defa bi arada gördüm..
Hayır. Law'ın kalplerini gönderdiği korsanlar oldukları sanılıyor. Muhtemelen Impel Down'dan kaçan adamlar bunlar. Mahkum elbisesi var hepsinde.

Hayır. Law'ın kalplerini gönderdiği korsanlar oldukları sanılıyor. Muhtemelen Impel Down'dan kaçan adamlar bunlar. Mahkum elbisesi var hepsinde.
mangada ph arcının yeniden okuyorumda... lawın shichi olarak adaya cc den bir ay sonra geldiğini söylüyorlar.. adada patlama olmadan önce vegapunk da deneylerde mahkumları kullunıyormuş.. cc mangada onun başaramadığını ben başaracam dev askerler yapacağım gibisinden bir şey diyordu... acaba bu resimdekiler vegapunk un üzerinde araştırma yapmak istediği devler olabilir mi...

mangada ph arcının yeniden okuyorumda... lawın shichi olarak adaya cc den bir ay sonra geldiğini söylüyorlar.. adada patlama olmadan önce vegapunk da deneylerde mahkumları kullunıyormuş.. cc mangada onun başaramadığını ben başaracam dev askerler yapacağım gibisinden bir şey diyordu... acaba bu resimdekiler vegapunk un üzerinde araştırma yapmak istediği devler olabilir mi...
Olabilir tabii. Benim yazdığım sadece genel kanıydı. Çeşitli teoriler üretilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık